Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet valakiből médium?

Hogyan lehet valakiből médium?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy mindannyian egy spirituális maggal születünk, de médiumnak születni kell. Tehát vagy annak születsz, vagy nem lehetsz, mert megtanulhatod a hideg olvasást és bebeszélheted magadnak, hogy az vagy, de nem leszel az. Ezt nem lehet tanulni, de előfordulhat Elvileg, hogy idővel előjön a képesség, pl kamaszkorban, 30 éves korban, stb...
2013. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nekem egy parapszihológus azt mondta az vagyok ez történt kb mikor 18 éves voltam.Amikor megálmodtam az ismerősök halálát vagy balesetet,de mind még aznap meghalt, vagy vaami történt vele, azért elég rémisztő :( Én autodidakta módon tanultam, azaz nem könyvből,velem született képesség, gondolom annyi idős koromra fejlődött ki rendesen. Azóta,imádkoztam a jóistenhez , hogy nem akarok az lenni és ilyeneket álmodni. Azóta halt meg pár ismerős, de egyiket sem álmodtam meg... jobb az ilyent nem tudni. Ha van is ilyen képességem és nem csak véletlen volt, akkor se használnám , mert szörnyű érzés :S (pláne ha tudod lesz valami, elmondod és azt mondják hülye vagy, vagy ha később mondod el...akkor meg azt hogy miért nem szóltál előbb, sajna az ember soha nem lehet benne biztos , hogy valóban meg is történik) én amúgy is félek kicsit az ilyen dolgoktol. De tanulás módján, biztos lehet fejleszteni a képességet..
2013. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szecsői Tibor ***** válasza:
76%
Közepesen kell átsütni az illetőt.
2013. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrPifta ***** válasza:
35%
small méretből kell egyet hízni, vagy large méretből egyet fogyni, akkor lehetsz médium.
2013. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Az OKJ-s tanfolyamot mondtátok már?
2013. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Gerinctelennek kell lenned, hogy elhitesd a halott szegény rokonával hogy a szerettével beszélgetsz. Úgy kell tudnod hazudni mint a vízfolyás. Jó megfigyelőnek kell lenned, rengeteg tapasztalatot kell gyűjtened, hogy meg kitaláld az ember milyen lehet. Az a legjobb ha annyira jól tudsz már hazudni ha saját magad is elhiszed, hogy médium vagy.
2013. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Bele kell költözni egy reptilián tojásába 6 hónapra. Ott megszáll a Jézusmáriaszentjózsefatyaisten, és beléd spriceli a spiritualitás magvát. Nagyjából ennyi.
2013. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen.Most is az mindenki lényegében.Mert ugye van most is mindenkinek olyan állapota hogy álom és ébrenlét közt érzi magát/alfa/ vagy éppen álmodik/téta/ vagy ha mérik az agyhullámait alvás közben létrejön az álomszint alatti frekvencia a delta.Nos van olyan médium aki nincs tudatában az események alatt ,mikor is információt kap a kollektív tudatból, vagy mindentudás dimenziojából,bölcsek kövéből,grál,nullponti energia,és még nevezik egy párnak ezt a tartományt, és aztán emlékszik rá, mintegy felébredésszerűen arra amit ott tapasztalt.És van olyan médium aki képes egyszerre tudatosan érzékelni és talán irányítani is két tudat állapotot.Nos ez a tisztánlátás.De van tisztán hallás is.Jézus is mindig erről dumált mikor ezt emlegette :aki látja meg aki hallja az tudja.
2013. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!