Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy médium, hogy engedheti,...

Egy médium, hogy engedheti, hogy megszállják a szellemek?

Figyelt kérdés

Nem tartom ésszerűnek,hogy egy médiumot megszáll egy lélek....az a lélek kapva kap a lehetőségen,hogy új testbe költözhet.

Ha én egy lélek lennék a túlvilágról és nem ereszteném a megszállható testet.

Mi a véleményetek erről?


2010. júl. 20. 13:32
 1/7 anonim válasza:
Az, hogy ilyenkor sose tudom, az emberek komolyan gondolják-e ezeket a kérdéseket. Ha igen, az baj.
2010. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom komolyan, csak az érdekel,hogy egy ember,hogy hiheti.....hogy pont a halott rokona beszél egy másik emberen keresztül.


Ezt sem veszem komolyan, csak elgondolkoztam rajta,hogy a lélek örülne,hogy kana egy második lehetőséget....nem eresztené az új testet.

2010. júl. 20. 14:24
 3/7 BlackSword ***** válasza:
48%

Mondtam, hogy jó anyagot hoznak Jamaikából... Tényleg minőségi a cucc...


Mivel nincsenek szellemek, ezért nem is tudnak megszállni senkit sem... Ezek ugyanolyan kamu dolgok, mint az, hogy az USA az 51-es körzetben ufonautákat boncolnak... Ez mind csak a fantázia szüleménye...

2010. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem szállják meg őket. Átverik az ember. Ravasz módon kihúzzák belőle az információt, és úgy tesznek, mintha valmi természetfeletti erő megsúgná neki.
2010. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy engedheti, hogy az igazi médium erősebb, mint a szellem, ezért a szeánsz után elmegy. :)
2010. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SennaHikari válasza:
Egyszerű. Egy médium azért médium, mert tudja kezelni a helyzetet és én mondom, tud az illető! Engem is megszállt már párszor néhány szellem, de utána időbe tartott míg rendbe jöttem. Ugyanis egy test nehezen visel el két lelket...
2013. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SennaHikari válasza:
Gyakorlás kérdése.
2013. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!