Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » FEL/LE kapcsolódó villany?...

Huncutcicus kérdése:

FEL/LE kapcsolódó villany? Értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés
Most nyáron a barátomnál vagyok amolyan nyaralás képen. R és a bátyja M a szobájukban voltak vmi számítógépes játékon játszottak. A Szüleik épp nyaralni voltak és a szobájukat kulcsra zárták. Én a konyhában ültem mikor az ajtójuk mögött fel majd le kapcsolódott a villany. Én mint a hülye futottam a srácokhoz. Nagyon meg ijedtem. Normális az ilyen? Kb 6 napja nem volt senki a szobában. A hülyeségtől kíméljetek!

2013. júl. 31. 23:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Eredetileg más volt az első válasz, de kitörölték. Megírtam hogy mi volt az, de azt is kitörölték. Az adminok megtehetnék ilyen esetben hogy az eredeti első válaszra jött reakciókat is kitörlik, mert így olyan mintha másra reagálnék.
2013. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!