Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy meg vagyok...

Kacsacsoruemlos kérdése:

Lehetséges, hogy meg vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben sok olyan dolog ért, amiből az következik h szerencsétlen vagyok. Olyan mintha valaki megátkozott volna.

Komolyan már nem tudok másra gondolni, ez már nem lehet véletlen.

Szerintetek levetessem?



2013. júl. 29. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy öngerjesztő folyamat: te elhiszed, hogy meg vagy átkozva és innentől szinte várod mikor üt be valami, ami majd még inkább megerősít ebben a hitben. Átkok nem léteznek, engem többször is "átkoztak" már meg, mégsem jött össze nekik, itt vagyok még mindig.

Persze ha nem tudod levetni az érzést, hogy meg vagy átkozva, vetesd le, az megnyugtatja a lelked.

2013. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól mondja az első! erős hitű embereket nem lehet megátkozni, de ha te úgy érzed h valami elkapott, akkor nézz el egy energiagyógyászhoz (asszem ilyennel oda kell menni)
2013. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet tényleg lelkileg jót tenne egy ilyen "beavatkozás". bár ésszel tudom, hogy nincsenek átkok, mégis pszichésen lehet jobb lenne.
2013. júl. 29. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kiábrándítanálak: Ritka az hogy valakire örökké tartó átkot tesznek. Egy rontás hatása pedig max 1 hétig tart.


Ez viszont azt jelenti hogy dolgoznak rajtad és ha leveteted akkor azt pár napon belül vissza teszik.


Persze ez csak bizonyos valószínűséggel lehetséges és egyáltalán nem biztos hogy átok van a dologban.


Ha átok ha nem keresd meg a lelki okát; hol fojtottad el magad...

2013. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2


Kivételesen erősnek kell lenni ahhoz hogy valakit ne lehessen kikezdeni.


A sátánisták mosolyognak az olyan tévhiteken hogy ha nem veszel tudomást az átokról akkor nem hat stb...

2013. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!