Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud olyan szerelmi...

Habeg kérdése:

Valaki tud olyan szerelmi mágiát amivel be lehet vonzani az ideális társat?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Először is:

Semmilyen mágia nem létezik ERGO olyan sem, amivel magadban bolondíthatsz valakit.

Másodjára:

Rólad semmi jót sem gondolok, ha ilyen piszkos trükkökhöz akarsz nyúlni, hogy megszerezz egy csajt(fiút?).

Harmadjára:

Tiszteld a szabad akaratot. A csajnak(fiúnak?) joga van dönteni arról, hogy kit szeressen. Te hogy éreznéd magad, ha kiderülne, hogy vonzódsz egy ronda és visszataszító személyiségű csajhoz(fiúhoz?) csak azért, mert az valamilyen praktikát használt feletted, hogy te szépnek lásd?

2013. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy héttel telihold előtt kell kezdeni és teliholdig kell csinálni, azaz 7 napon át. Veszel 2 gyertyát, az egyik az ideális társ, akiről nem tudod, ki az, a másik Te vagy. És egyszerre gyújtod meg őket, égetsz belőle, a gyertya 1/7 részét leégeted minden nap. Először egymástól távolabb teszed le a gyertyákat, majd minden nap közelíted őket egymáshoz. Az a baj, hogy nem tudom, pontosan hogyan van. Van egy olyan emlékem is, hogy nem megszemélyesíteni kell a gyertyákat, hanem egy pirosat és a rózsaszínt kell közelíteni, mint a szerelem és szeretet szimbólumait.

És ha nem jött a fiú, akkor következő hónapban újra meg kell csinálni, amíg csak nem sikerül.

Még nem próbáltam.

2013. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem egy bizonyos embert akarok megszerezni.. csak a számomra ideálisat BEVONZANI akit még nem ismerek valószínűleg... a bevonzás nem kötés... ettől nem érzem magam szörnyűnek
2013. okt. 7. 00:32
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akartam valami tippet adni, hogy hol ismerkedj olyan idiótákkal, akik hozzád hasonló dolgokban hisznek, de őszintén nem tudom. Valami EZO TV közönségtalálkozón.
2013. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fő a jóindulat, és korrekt válaszadás. :)
2013. okt. 7. 02:57
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

De várj várj várj.....Ez így wtf kb.

Bevonzani valamit meg mágiát használni az két különböző dolog! Bevonzani az agyaddal tudsz - olvasd el a Titok c. könyvet, vagy mit tudom én.

Varázsolni meg nem tudsz, mert nem vagy Hermione.

2013. okt. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Rábízni magunkat a mindenhatóra az a legjobb dolog.

Akkor biztos a legideálisabb társ fog elénk kerülni.


Én gyengén látóként születtem,és sokat imádkoztam kértem,hogy adjon az Isten olyan társat aki eltud fogadni,olyannak amilyen vagyok.

Adott is,és elfogadott amilyen vagyok,hálás voltam nagyon.


De azért más területeken voltak csete-paték a tanulni valót nem lehet elkerülni.Erről szól az élet,hogy alázatra

nevelődjünk tapasztaljunk,és tanuljunk hibáinkból,egy kicsit bölcsebbé váljunk. Egy társ jó eszköz erre,én hálás vagyok érte.:)

2013. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Én tudok több ilyen varázslatot!


1. kommunikáció

2. empátia

3. személyes higiénia

4. önbizalom


Nem könnyű mágiák ezek, de biztosan használnak ;)

2013. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a parfüm és ruhamágia már volt hogy bevált.
2013. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja. Randi.
2013. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!