Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnénk szellemet idézni....

Szeretnénk szellemet idézni. Hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Lesz egy bulim Halloweenkor és akkor szeretnénk megidézni egy szellemet. Nem csináltunk még ilyet, de nagyon kíváncsiak vagyunk, pont azért csinálnánk mert nem tudjuk eldönteni, hogy hihetünk-e az ilyen dolgokban. Én az Oujia táblák módszerre gondoltam, csak hát őszintén egy kicsit félek, de nagyon érdekel a dolog.. Kb 4-en lennénk lányok. Tippek, ötletek, tapasztalatok? (Normális válaszokat várok^^)

2013. okt. 18. 00:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%
had csinálja :D majd benyalja vele a nagy brét,volt már rá példa régebben,hogy valaki itt sirkánkozott mert megszállta valaki,miután szórakoztak ezzel...kis nyúlfarok tinik azt hiszik,majd ezzel fölvághatnak,aztán meg egy egész életre tönkre mennek,vagy önygik lesznek,felőlem szarok rájuk :D
2013. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hangosan olvassátok fel hangosan a Hamletet, hogy megidézzétek a régi idők a szellemét.
2013. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
na. nem tudok írni :) Amúgy viccet félretéve, szerintem társasozzatok inkább...
2013. okt. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Inkább szívjátok fel a port, aztán majd elképzelitek hogy szellemek vannak ott. Ebben hihettek.
2013. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.. Normálisan is meg lehetett volna írni amit írtatok, de semmi gond.
2013. okt. 19. 11:47
 16/23 anonim válasza:

semmiféleképpen se idézzetek! én is hitetlen voltam ebben a témában egészen addig, míg barátomék nem idéztek és a szellem ott maradt a házban, és valószínínű, hogy démon lehet. Megszakították a kört, pedig nem lett volna szabad.. ismétlem, hitetlen voltam én is, de a saját szememmel láttam ahogyan repkednek nála a tárgyak..

16L

2013. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Tesó...Halloweenkor szellemet idézel neked annyi....amúgy se érdemes ilyennel próbálkozni,rossz szellemet idézel meg,és tönkre vágja az életedet..valami démont idézel meg,szerintem nem lesz több halloweeni bulid...
2013. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs halloween...
2013. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni már megint ?? Mikor csak azt írtam,hogy ne idézz sehogy...
2013. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Alow köszi a választ. Utolsó csak olyat pontoztam le aki parasztkodott. Aki normális választ írt azt még fel is pontoztam (:
2013. okt. 22. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!