Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok Aleister Crowley...

Mit gondoltok Aleister Crowleyról?

Figyelt kérdés
Igazából csak annyit tudok róla amit a wikipédiában láttam róla illetve amit az enigma műsorában hallottam. Kíváncsi lennék rá minél több nézőpontból.

2013. nov. 10. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Sz@ralak volt...kakit evett -.-
2013. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát. Ez is egy nézőpont.
2013. nov. 10. 21:52
 3/15 anonim válasza:
19%
Mr Crowley nagy ember volt...
2013. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na jó, de szerinted miért? Erről szól a kérdés.
2013. nov. 10. 22:07
 5/15 anonim ***** válasza:

"Egy mocskos önimádó szemétláda, kimagasló hatalmas sötét elme, megátalkodott géniusz. A múlt század legzseniálisabb mágusa.

A zsigereimben érzem, gyűlölöm őt! Aki halála után is ilyen heves érzelmeket képes kiváltani valakiből, annak tudása és karizmája mindenképpen figyelemre méltó. Az biztos, hogy lehet


Aleister Crowley-t gyűlölni vagy lehet őt bálványozni, de semmibe venni út senki sem képes, aki érdeklődéssel olvassa a mágiáról, a természetfelettiről szóló könyveket és grimoire-okat."

Na, kb. én is ezt gondolom. Ajánlom, hogy olvasd el a Liber Al vel Legist. :)

2013. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Olvastam, de kb. a 10 százalékát értettem. Úgy van megírva, hogy csak az értheti aki eléggé beleásta magát már ezekbe a dolgokba.
2013. nov. 11. 00:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy szerencsétlen elmebetg volt.
2013. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy szimpla futóbolond lett VOLNA, csak a szimpla futóbolondoknál jóval több intelligencia és ambíció volt benne.
2013. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Egy beteg ember volt és nőgyűlölő.
2013. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Drogos volt, biszexuális és valamennyire zavart elméjű lehetett, nekem sosem volt szimpatikus.


A Törvény Könyvét (Liber Aleph) elolvastam... szerintem elég primitív.... nincs benne semmi, ami magasabb rendű lenne = ami magasabb értelemre vallana.

(szétdrogozta az agyát.... kb. azok vonzódhatnak hozzá, akik szintén szét (Seth) fogják drogozni az agyukat ... ilyen egyszerű ez)

2013. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!