Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nálad van-e negatív utóhatása...

Ragazzo kérdése:

Nálad van-e negatív utóhatása a szellemidézésnek, démon idézésnek, Ouija tábla használatának vagy egyéb természetfölötti kapcsolatfelvételnek?

Figyelt kérdés
Sok topic szól ezekről, hogy próbálták valamelyik formáját és vagy működött vagy nem. Arról nem szól a fáma, hogy volt-e negatív tapasztalata később annak, aki belevágott az okkultizmus ezen formájába. Akár évek múlva is. Főleg, ha még működött is a dolog. Gondolok itt a különös zajokra, tárgyak mozgására, rémálmokra, élethelyzetben bekövetkezett változásra, stb.

2013. nov. 11. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van "negatív utóhatás", ha az idézés után nem zárják le a kapcsolatot a másik világgal. Ez akkor a leggyakoribb, ha amatőrök próbálkoznak ilyesmivel, de profiknál is történhet baleset, vagy figyelmetlenség, szóval kb az esetek 3-5%-ában előfordul.
2013. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Ínhűvejgyulladást kaptam a tábla miatt -.-
2013. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ezek a szellem idézések nagyon veszélyesek,nem ajánlatos ezekkel foglalkozni.

Mert tudattalanul olyan kapukat nyítunk meg,amivel aztán nem tudunk mit kezdeni.

Lehet,hogy elsőre jó móka,de később mikor váratlan látógatók jönnek,akkor is mikor nem akarjuk,már nem annyira az.


Ésjó ha sürgősen imádkozunk,és bűnbocsánatot kérünk Mennyei Atyánktól a helytelen viselkedésünk miatt.

És kérjük a védelmet.:)

2013. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
a múltkor idéztem egy szellemet a barátnőmmel amikor nálam volt a Janival. kimentem wc-re és mire visszajöttem, a Jani eltűnt a barátnőm szája szélén pedig csorgó ektoplazmát találtam. veszélyes dolog ez!!! a nőm azt mondta átment rajta egy szellem. borzasztó lehetett
2013. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én ezzel (is) foglalkozom. Nálam mindez negatív utóhatás nélkül lezajlik, csak energiát von el.
2013. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem idézek ilyeneket. Anélkül is elég szellemes vagyok.
2013. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:D

Miért már idéztél szellemet?Minek akarsz szellemet idézni kérdező?

2013. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5. ír igazat.
2013. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok idézni, mert veszélyesnek tartom és így gyakorlati szempontból nem is érdekel. Pusztán arra vagyok kíváncsi, hogy aki már csinálta mit tapasztalt. De úgy tűnik minden rendben van vele és -a hsz alapján- nincs negatív utórezgése.
2013. nov. 18. 14:41
 10/12 cikuci válasza:

A szellemidézés közben megeshet, hogy ártó szándékú lény jelenik meg. Ha a Quia négy sarkába húzza az olvasót akkor elkellküldeni mert gognosz.Ilyenkor ezt kell neki mondanod (ne kiabáld):Ahogy a víz oltja a tüzet,

s Isten életet ad,

úgy oltom ki szíved,

hogy öröké sírodban maradj!

(ezt csak gonosz lelkeknél használd nem ártó szándékuaknál csak simán küldel őket, de illedelmessen)

A gonosz lelkek megjelenését meg is akadályozhatod ha egy tömör ezüst érmét helyezel a Quia táblára. Ha mégis gonosz lelkekkel akarsz beszélni (kezdőknél nem ajánlatos)

akkor használ fejjellefelé az olvasót. Ha valakinek idézés közben elkezd véreznia az orra vagy a füle akkor az azt jelenti, hogy a szellem megpróbálja megszállni FONTOS, HOGY NE ESSÜNK PÁNIKBA!!! ilyenkor ugyancsak elkell küldeni a szellemet!

2013. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!