Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik ilyen? Egycsapásra...

Létezik ilyen? Egycsapásra valaki a nincstelenségből, hirtelen gazdag lesz?

Figyelt kérdés

Mindig vizualizált hogy bejönnek a dolgok, és máról holnapra élt, csekktologatás, koplalás, és hirtelen a társadalom hierarchia csúcsán találja magát, menő munkával, luxussal, és mindennel ami hozzájárul a luxus fogyasztáshoz.

Ha van ilyen ember, hogy érte el, vizualizicó, ima, esetleg más segítségével?



2013. ápr. 24. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nyer a lottón, másképp lehetetlen!
2013. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

nem egycsapásra mennek a dolgok,ez egy folyamat

amikor azzal voltam elfoglalva hogy suli mellé kéne pénz,de valami laza munkát akarok hogy megtudjam oldani a bejárást kb 2hét kellett hozzá hogy összefussak egy ismerősömmel és ő mondta hogy tudna munkát,csak péntekenként kell bejárni,csak adminisztráció

ha arra gondolsz hogy mit akarsz elérni akkor idővel a lehetőséget vonzod be,ha nem használod ki akkor semmit sem érsz a vonzással,és ne úgy nézd hogy egy napról a másikra történik meg,hanem megkapod az esélyt arra hogy elérd amit akarsz

2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A csekktologatás leváltása bankrablásra.
2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

van egy ismerősöm, aki olyan életet élt mit leírtam, és egy csapásra az ő és családja élete megfordult, évekell ezelőtt egy rozoga kocsival mászkáltak, és volt h a gyerek az utolsó ft-ját tankolta bele, és szó szerint semmilyük nem volt..most meg több luxusautó, sportmotorok, jacht és még kitudja milyük van...én azóta nem beszélek vele mikor egyszer előadta magát(gyerekkorom óta ismerem)h szintén egy ilyen kőgazdag ismerősével csak gondoltak egyet és kiugrottak berlinbe ebédelni, a másik fószer repülőgépén.

Ezt hogy lehet elérni??

mikor mások a minimálbérért küzdenek napi 8-10 órában, és éheznek is...

2013. ápr. 24. 20:28
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

az egésznek az az alapja hogy nem azt kell nézned hogy mid van vagy mid nincs,hanem arra kell koncentrálni hogy mit akarsz

amúgy ez a vonzás törvénye

nézd meg a Titok című filmet,az egész jól elmagyarázza,annyival kiegészíteném hogy a dolog nagyban függ attól hogy milyen "rezgésszinten" vagy

2013. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5ös, akkor te gazdag vagy??

eltudod érni amit akarsz, vagy csak leírod ami a filmben, vagy könyvben van?

mert én szívesen vennék olyan beszámolót is konkrét példával ami konkrétan ki is tér arra hogy HOGYAN sikerült...

2013. ápr. 24. 20:34
 7/22 anonim ***** válasza:
Hogyne pl Merlinhez kell beltelefonalni EZO tV
2013. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

diák vagyok,úgyhogy most nem a gazdagságra koncentrálok,hanem az érettségire,de pl volt olyan hogy kiakadtam hogy milyen sok pénzt elköltök,pedig másra is kéne,ahogy leültem és oldalra néztem pont annyi volt mellettem amennyit költöttem,amikor nem volt nálam pénz de kellett volna találtam,találkozásokat és egyebeket bevonzottam,egyik ismerősömnek bandája van,ő mindig csak arra koncentrált hogy legyenek támogatóik,és hiába hogy amatőrök szépen megkeresték őket,így tudtak venni pl új dobfelszerelést fél millióért,ami szerintem nem kis pénz

szóval komolyabb szinten is működik

2013. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez a bevonzás csak mese. Az ismerősöd vagy nyert a Lottón, vagy valamilyen nem egészen tisztességes úton lett gazdag.

A vonzás törvényével se, sokat érhetsz el. Annyi igaz belőle, hogy keresni kell a lehetőségeket, kihasználni és pozitívan gondolkodni.

Ha ez csak úgy működne, ahogy hiszik, akkor nagyon kevés szegény ember lenne.

2013. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

most akkor a bevonzás, vizualizáció működik ha valaki gazdag akar lenni?

csak mindenki osztja az észt a rezgésről, meg gondolkodásról, és valójában senkinek sem működik, csak el szeretnék hitetni hogy működik de az okát még nem tudom miért

2013. ápr. 24. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!