Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gazdag akartam mindig lenni,...

Gazdag akartam mindig lenni, agykontroll, vizualizáció, mágia, mindent bevetettem. És a mai napon mindez megvalósult, fenti módszerektől lehet?

Figyelt kérdés

Sokat vizualizáltam, hogy milyen lehet egy villában felébredni, vagy luxus autóval munkába menni.Agykontroll gyakorlatok is voltak végezve, de egy darabig semmi sem történt.

A mai napig!!

Felhívott egy haverom hogy fél évre külföldre utazik(tengeren túlra), nem fog tudni haza jönni, és a házára meg az autójára kellene vigyáznom, de legjobban annak örülne, ha oda költöznék arra az időre a házába.

Mert van egy kutyája is amit etetnem kellene.

Ma utazott el, és még mindig nem hiszem el amit rám hagyott...egy fekete luxus autó, szabad használatra, annyi kikötéssel, hogy ne törjem össze, egy II. kerületi ingatlan a hegyekben.

Szinte még mindig nem hiszem el, h mindezt megkaptam, az albérletemből egyből kiköltöztem, és a suzuki ignisemet is beállítottam ide a garázsba, fél évig elő sem veszem.senkinek nem mondom el, a munkahelyen sem, h miből van pl a kocsi, amivel reggel már dolgozni megyek, de biztos irígy lesz mindegyik.Főleg a főnök, ha megtudja kié az autó!



2013. jún. 24. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
szerintem megtörténhet h az agykontroll és egyebek hatására történt mindez!:) megkérdezhetem h milyen gyakorlatokat végeztél?:) vagy hogyan?
2013. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Már nem azért, de egy forinttal se lettél gazdagabb.
2013. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk. De ez sem a módszerek miatt, hanem a barátodnak hála.
2013. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

csak fél évig az enyém egy gyönyörű ház a hegyoldalban és egy luxus verda saját használatra.

na most majd kiderül, h milyenek a csajok, és ki bukik a pénzre, és ki az emberi belsőségre.

amúgy javarészt vizualizációt használtam, elképzeltem, hogy budán egy villában ébredek, és a garázsból egy fekete autóval állok ki minden nap.

És mindez, a mai nappal meg is valósult.

Pont úgy ahogy elképzeltem.

2013. jún. 24. 18:00
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Még ha nem is kamu ez az egész, akkor is elkeserítelek, mert azok nem a te dolgaid hanem a haverodé. Te meg maradsz egy csóró senki.
2013. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5ös


Gondoltam, hogy megjelennek majd a degradáló és irigy emberek is a válaszadók között.Mindezzel semmi baj nincs, mert most akkor egy nagyon jó életkörülmények között élő csóró ember lettem.

Amúgy meg van tisztes, szép állásom, jó keresettel, de így fél évig semmi kiadásom szinte nem lesz, és kipróbálhatom, milyen újgazdagnak lenni.

Pl holnap reggel az új kocsival melóba menni, hadd essen le a kollegák álla!

2013. jún. 24. 18:20
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Jajj istenem.. ettől még nem leszel újgazdag, csak szerencsés... És senki sem irigy arra, hogy egy nagy és szép házat egy jó kocsival fél év után el kell hagynod...
2013. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Én örülök a sikerednek, de ugye tudod, hogy ha letelik az idő, akkor ugyanolyan senkiházi leszel, mint eddig is? Egy forinttal nem vagy gazdagabb, te csak vigyázol egy ismerősöd értékeire.


Egy példa: egyszer az egyik osztálytársam megkért egy tesin, hogy vigyázzak a telefonjára. Felmentett voltam. Mindig is tetszett akkoriba az a mobiltelefon, és jó volt, hogy játszhattam vele, és nálam volt, de tudtam, hogy attól még nem lesz egy ugyanolyanom... óra végén visszakerült hozzá. Az ismerősödhöz is visszakerül a pénz, a ház meg a kocsi is. Ennyi.

2013. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok negatív hozzászólást kaptál :(

Szerintem meg ez egy nagy segítség te segítesz a haverodnak ő meg neked azzal hogy ingyen ott èlsz fél évig-ha pedig jó állásod van és nem szórod a pénzt könnyebben folytatod az èleted miután a haverod visszaérkezik.

A kölcsön verdára meg vigyázz!!!

2013. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

"Elég sok negatív hozzászólást kaptál :("


Csak az igazságot mondjuk...

2013. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!