Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek még boszorkányok?

Léteznek még boszorkányok?

Figyelt kérdés
Hogyan tud valaki utána járni,hogy Ő nem-e az? Kérlek csak normális válaszokat Írjatok! Köszönöm.

2013. nov. 29. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Sosem léteztek.
2013. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Léteznek boszorkányok régen a földönkívülieket hitték boszorkányoknak a technológiai tudásuk miatt. mivel nem tudták értelmezni az akkori technológiát azért hitték,hogy valamilyen Mágiáról van szó, de ennek köze sincs a igazsághoz mivel a földönkívüliek nem mágikus lények.
2013. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
az anyóst szívesen kölcsönadom, ő egy igazi, BOSZORKÁNY!
2013. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
60%

Hogy lehet észrevenni, hogy boszorkány vagy e?

Tudsz varázsolni? Vannak természetfeletti képességeid?

Ha igen, lehet hogy boszorkány vagy, attól függően, hogy milyen tágan értelmezzük a "boszorkány" fogalmat

2013. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 B.Andie válasza:
81%
Cáfolnám azt hogy sosem voltak boszorkányok (lásd boszorkányégetések) de ezek sem a mágikus téren voltak boszorkányok, mint Harry Potterben vagy ilyenek... boszorkányoknak olyan embereket tartottak pl.: növényekkel gyógyitott vagy éppen azt állították hogy sátánizmust folytat vagy ezeknél a tömeges boszorkányégetéseknél már az is boszorkány volt akit mondjuk a szomszédja valamiért nem kedvelt stb. Viszont ha ilyen dolgokról akarsz többet megtudni keress rá a wiccákra, akik úgymond bosziknak mondják magukat de ez se olyan szóval keresgélj vannak érdekes dolgok a világban :)
2013. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
nem
2013. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Én több nőt ismertem, akik boszorkánynak vallották magukat.

Mágiával foglalkoztak, és üzletet is csináltak belőle. Hiába próbáltam viszont bizonyítékot kérni tőlük, mindig csak ferde válaszokat kaptam. Azt viszont elhittem nekik, hogy ők tényleg azt hiszik magukról, hogy boszorkányok. Tehát nem csak a kuncsaftjaikat, hanem magukat is átverték, ahogy én látom.

2013. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a Blair-hez közeli erdőbe és megtudod, hogy vannak-e.
2013. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Olyan boszorkanyok akiknek varazserejuk lett volna nem voltak. Leteznek emberfeletti lenyek amelyeket meg lehet idezni, es vannak ma is akik ezt csinaljak. A boszorkanyegetesek kozt is lehetett talan ilyen eset, de valo igaz, hogy a szuklatokoru boszorkanyvadaszok mindenkit boszinak titulaltak akin valami furcsa volt. Aki ma magat boszorkanynak vallja en azt orultnek tartom: vagy csak bekepzel maganak mindenfele magiat, vagy tenyleg lepaktalt ezekkel az erokkel, ami szinten bizonyos szintu "elmebajra" utal. De ez csak az en velemenyem...
2013. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Matektanárom..
2013. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!