Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet a gyorsan meghódita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a gyorsan meghóditani egy lány szívét? Hogy lehet a leggyorsabban elérni hogy szerelmes legyen? Kérek adjatok ötletet. Saját történeteket is szivesen várok.

Figyelt kérdés

Nem a "az" miatt kellenek az infók engem hosszú távú kapcs érdekel.

De ha gondoljátok azt is leirhatjátok.


2009. júl. 22. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

legyél vele kedves figyelmes beszélgess vele de ne erőltess semmit mondjuk a szerelemhez idő kell de ha nagyon figyelmes vagy vagy k..va jól nézel ki hamar meglessz

nekem volt 1 srác akire első ránézésre aztmondtam h egy bunkó idegesítő kölyök és h sose jönnék vele össze de nagyon kitartó volt és beleszerettem(már 4 éve együtt vagyunk és a mai napig odavagyok érte:D:$)

18/L

2009. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

oh köszi

am ismerős amit irtál hasonló srác vagyok.


a csaj nekem megmondta konkrétan hogy soha nem fog velem járni... 3 éve volt.

ma már tom hogy nagyon szeret (és ezt annyától és mamájátol tom) de még is nincs akkora szerencsém hogy járjak vele pedig nagyon szeretem. (ma nem hétköznap lány sokat beszélgetek más emberekkel és ők azt mondják hogy a csaj nagyon lehetettel alak és hogy ők se értik lányt anyit mondta ez a lány bonyolut) én aztám meg nagyon is tom hogy az

2009. júl. 22. 20:36
 3/11 A kérdező kommentje:

ja am hozzá teszem szinte mindet megprúbáltam nálla tetszem neki. azokkal a plüsökkel alszik amit töllem kapott karácsonyra egyszerüen nincs hiba egyedül csak azzal van gond hogy ha megkérdezem hogy lesz-e a barátnőm és kapok egyböl egy "nem tom"-ot. igen is meg nem is .

erre tudsz valamit tanácsolni

2009. júl. 22. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
pár húszezres csodákra képes
2009. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Hivd el.. Fagyizz.. üljetek le. domb tetőre. besz. mi történt ma veled?stb. ahogy hátul támaszkodsz a kezeddel, tedd a kezed a kezére, ha elhuzza, akkor még nem ez-az a pillanat, de ha nem, nyugodtan megfoghatod :) jah és még vmi: semelyik lány sem fog előitéleteket hozni akkor ha mittom én meg akarod csókolni.. egyszerűen elhuzza a fejét és kész :)
2009. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kicsit fura ez a kezes dolog nem csak meg kéne fognom a kezét? am köszönöm az ötletet
2009. júl. 23. 12:46
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

1. lecke: NE ROHANJ.

2. lecke: CSAK FINOMAN.

2009. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

már leírták, hogy arany, bmw, kőll kóla.

meg sok pénz. aranynyaklánc ezt jó sugalja.

2009. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ajándékokat inkább csak akkor vegyél neki ha már együtt vagytok, én is voltam így, a csaj a sok ajándékot mind elfogadta, persze én nem kellettem neki sose. :S

Amúgymeg igen!hívd el sétálni dumcsizni, fogd meg a kezét!Azért nem fogja leharapni a fejed!:D találj ki vmi romantikus programot. pl. ez a séta egy tóparton, közbe fagyi dumcsi aztán menni fog...

2009. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. aug. 2. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!