Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek mi bajom lehet?

Szerintetek mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sok "jelet" vettem észre, azzal kapcsolatban, hogy elektronikus tárgyak megzavarodnak a jelenlétemben, szokatlan dolgok történnek, égők robbannak szét körülöttem, vagy például egyszer sétáltam haza fele, este volt, ki volt világítva végig az utca utcai lámpákkal, ahogy mentem mellettük mindegyik lekapcsolt és amikor elhagytam kb 5 méterre akkor visszakapcsolódott, este mikor aludtam arra ébredtem hogy minden elektronikus tárgy fel volt kapcsolódva a szobámba, felriadtam körülnéztem sehol senki és ami tényleg eléggé megmagyarázhatatlan volt, hogy az asztali lámpám be se volt dugva a konnektorba de ezt reggelig magyarázhatnám, aztán az emberek.. érzik a jelenlétem ha egy szoba választ el akkor is, nagyon sok embertől azt hallottam hogy félnek velem egy szobában lenni, mert valami nagyon furcsa bizseregtető érzést éreznek körülöttem stb.. nem nagyon merek beszélni erről másokkal mert vagy kinevetnek vagy hülyének néznek :/ végülis nemtudom melyik csoportba való ez a kérdés, de remélem itt meglelem, hogy hátha vannak még ilyen emberek mint én!

2013. dec. 7. 15:46
1 2
 11/15 CukorHero válasza:
78%

Nem természet feletti! XDDDD


Van egy ilyen betegség.A szervezeted folyamatosan statikus töltöttséget "fejleszt" így az elektromos készülékek megzavarodnak körülötted.Pl. TV-k romlanak el v kenyérpirítók ,mikor mész az utcán kialszik fölötted egy lámpa v a rádió nagyon recseg aztán elromlik.Ha elfogadsz egy tanácsot csak használt TV-t ,rádiót, PC-t vagy egyéb elektronikus eszközt vegyél.(És ne próbáld meg irányítani mert úgyse sikerül.

2013. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez furcsa...de ne hallgass a negatív válaszokra, emberek...nem tudnak dolgokat. Velem egyszer olyan volt, hogy mindig kint tartózkodtam sötétedés után az udvarunkon és mivel az udvarra nyíló ablakunkon nincs redőny ezért a fény kiszűrődik és azt utálom... anyukám meg persze mindig felkapcsolta a villanyt >.> egyszer rohadt ideges voltam és mire beértem addigra anyám tiszta sokkban volt, mert rászakadt majdnem a csillár...még az időjárással vannak ilyen dolgaim, de nem olyan erősek mint neked, ajánlom, hogy keress egy olyan személyt aki ért a mágiához, mert nagy tehetséged lehet hozzá, és megtanulod a mágia használatát, akkor könnyebben tudod kezelni, ha szeretnél róla részletesebben beszélgetni akkor írj privátot.
2013. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Menj el pszcihiáterhő..
2013. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem is vannak képességeim. Ne ijedj meg tőlük, hanem gyakorold, próbáld kezelni őket!
2014. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem meg nézz kevesebb filmet és többet járj el bulizni :D
2015. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!