Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez igaz lehet? Hogy lehetséges?

Ez igaz lehet? Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
volt egy fiú ismerősöm aki öngyilkos lett.Nem voltunk jóba csak ismertük egymsát.Amikor megtudtam h meghalt teljesen kiakadtam és zokogtam hónapokig hogy utána kell mennem..mindenkivel összevesztem a környezetemben,a képét cipelgettem stb...és olyan pasikkal jöttem össze akik hasonlítottak rá,és szabályosan szerelmes voltam azokba a fiúkba.Elmentem egy jósnőhöz(fehérmágia) és elmondtam neki a gondom.Erre ő azt mondta,hogy nem véletlen h én idejöttem,mert ennek a fiúnak a szelleme velem van,és megnyugvást kér tőlem,azért mert tudja h hiszek az ilyenekbe.Azt mondta érzi a közelségét,és h bolyong.Csinált a nő 1-2 dolgot ,meg elküldte stb...és pár napra rá teljesen megnyugodtam,az a fiú se jött be már akivel együtt voltam mert rá hasonlított,és minden visszaállt a normális kerékvbágásba.De most sajnos megint így vagyok,és szintén egy olyan ember miatt akit még csak személyesen nem is ismertem.Meghalt fiatalon,lelőtték és egyszerűen nemtok megnyugodni,volt már olyan h sírva fakadtam.Nemtom magam túltenni rajta annyira fáj.Állandóan a képét nézegetem,és nem értem mért kell ennek így lennie.Mi erről a véleményetek?
2009. dec. 6. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Rengeteg üres idöd lehet, hogy ilyen hülyeséggel foglalkozol.
2009. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ha értelmeset nem tudsz írni akkor aludjál mert késő van
2009. dec. 6. 22:39
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
részvétem :(
2009. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Te simán beteg vagy, orvosi eset. Menj el az elmegyógyintézetbe.


A nagy "fehérmágus" meg sz@rt se csinált, csak te elhitted, ennyi az egész.

2009. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Én hiszek az ilyesmiben, de nem feltétlenül van úgy, hogy ott van veled a lelkük, az is előfordulhat, hogy azért érzed így, mert fogékony vagy rá, ahogy az a nő is mondta.Próbáld meg elfelejteni, és ha nem megy, akkor keresd fel megint ezt a nőt..úgy látszik, az elsőnél segített.
2009. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2.és 4. válaszoló köszi szépen a normális választ:)
2009. dec. 6. 22:52
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom nem ingyen csinálja, ne hagyd magad újra kirabolni, ha hiszel az ilyesmiben akkor inkább neki írj:

[link]

Én totális pofátlan átverésnek tartom amit ezek a jósok csinálnak, téged meg hibbantnak de olvastam hogy miket válaszol a levelekre("kérdezd susi-t" menüpont) és az egész korrekt, te is inkább oda írj.

2009. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Szomorú, hogy a gyászod feldolgozását abban látod, hogy elméz egy szemfényvesztőhöz aki megnyugtatja a szellemeket.

Azt hogy pénzt fizetsz egy csalónak és hazugságokkal áltatod magad azzal nagyon kitolsz magaddal és szerintem az illető emlékének is ártasz.


Amikor én vesztettem el valaki fontosat, akkor kijártam a sírjához a temetőbe néha, és a közös ismerőseinkkel többször felemlegettük, meg közösen gyászoltunk. Nekem az segített, szerintem az a normális módja az ilyesmik feldolgozásának, nem egy fehér mágus.

2009. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt semmi lélek meg mágia, ez simán annyi, hogy a kis érzékeny tudatodat keményen érintette a haláleset, bekattantál, aztán a "mágus" lenyugtatott. Ebben jók, az amúgy is hülyeségre fogékony emberek manipulálásában.
2009. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem kellett érte fizetnem:)ismerősöm csinálta és mondta h nem kell,mert ő szívesen segít,és nem azért h fizessek
2009. dec. 7. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!