Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez igaz lehet? Hogy lehetséges?

Ez igaz lehet? Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
volt egy fiú ismerősöm aki öngyilkos lett.Nem voltunk jóba csak ismertük egymsát.Amikor megtudtam h meghalt teljesen kiakadtam és zokogtam hónapokig hogy utána kell mennem..mindenkivel összevesztem a környezetemben,a képét cipelgettem stb...és olyan pasikkal jöttem össze akik hasonlítottak rá,és szabályosan szerelmes voltam azokba a fiúkba.Elmentem egy jósnőhöz(fehérmágia) és elmondtam neki a gondom.Erre ő azt mondta,hogy nem véletlen h én idejöttem,mert ennek a fiúnak a szelleme velem van,és megnyugvást kér tőlem,azért mert tudja h hiszek az ilyenekbe.Azt mondta érzi a közelségét,és h bolyong.Csinált a nő 1-2 dolgot ,meg elküldte stb...és pár napra rá teljesen megnyugodtam,az a fiú se jött be már akivel együtt voltam mert rá hasonlított,és minden visszaállt a normális kerékvbágásba.De most sajnos megint így vagyok,és szintén egy olyan ember miatt akit még csak személyesen nem is ismertem.Meghalt fiatalon,lelőtték és egyszerűen nemtok megnyugodni,volt már olyan h sírva fakadtam.Nemtom magam túltenni rajta annyira fáj.Állandóan a képét nézegetem,és nem értem mért kell ennek így lennie.Mi erről a véleményetek?
2009. dec. 6. 22:19
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Szerintemm mert egyszerűen nem tudod elfogadni hogy a környezetedbe valaki meghalt. Szerintem természetes dolog!Am én is így éreznék!

Részvétem

2009. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
szerintem tudod,hogy mit kell tenned,mivel az elsőnél is sikerült,így a másodiknál is fog,menj el a barátodhoz,és mondd el neki,hogy megint segítségre van szükséged,és úgy látom kiszúrtak,szoval számíthatsz még hasonlókra a továbbiakban!Sok szerencsét hozzájuk!
2009. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

"ha értelmeset nem tudsz írni akkor aludjál mert késő van"

ó, ha te értenél az iróniához :)

2009. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyenekkel foglalkozom így a többséggel ellentétben számomra a kérdésed világos érthető és számomra mindennapi. Mivel ez már a második eset gyanítható hogy tudsz nekik segíteni ezért keresnek meg. Nem látod őket hanem érzed a fájdalmukat és racionálisan megmagyarázhatatlan okból vonzódsz hozzájuk (vagy azokhoz akik hasonlítanak). Mert dolgod van vele/velük. Ezt a képességedet ki tudod fejleszteni. Jó dolog hogy van az ismeretségi körödben vki aki tud segíteni de az esetleges további eseteknél már unni fog kicsit és ugyanazt fogja javasolni amit én. Fejleszd ki ezt a képességedet és próbálj meg te megnyugvást adni nekik. Tanuld meg ezt a dolgot kezelni és helyre tenni az életedben (ezt úgy értem ne járj olyanokkal akik hasonlítanak rá, hanem ismerd fel hogy más ok az ami miatt vonzódsz hozzájuk). Az ismerősöd biztosan szívesen segít ebben.

2010. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
szerintem az is lehet,h szimplán annyira megütött téged a halála,hogy függő lettél.. ezekben a mágikus dolgokban ritkán szabad hinni,mármint azokban,akik "segítenek",mert nagy részük pénzre ment. lehet ez a nő nem csaló volt,hiszen nem kellett neki fizetned. de azt is lehetségesnek tartom,hogy miután megnyugtatott téged,MAGADTÓL engedted őt el,nem azért mert ő csiribucsiribázott! inkább te magad járj utána ezeknek a dolgoknak,mert úgy nézki,értesz hozzá !:) szio
2010. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Az egész attól függ te mit hiszel ha azt hiszed hogy ott bolyong a szellem és megnyugvást akar akkor persze hogy ez van... amikor a "fehérmágus xD" megnyugtatta a szellemet már te is nyugodtabb lettél ezt úgy hívják placebó tehát a nő semmit nem csinált veled sem a szellemmel... hanem a te puszta hited az és a félelmed amit le kell győznöd... ennyire egyszerű....
2010. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

hogy szerethetsz olyat akit nem ismersz?

És az lenne a legkönyebb ha nem nézegetnél ilyen videókat,képeket amiben meghalt fiatalok vannak.

De ha szereted ezeket nézegetni akkor: www.gyertyagyijtas.hu

2010. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

bocsi

www.gyertyagyujtas.hu

2010. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!