Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szellemidézés? Mit hogy?

Szellemidézés? Mit hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy kell szellemet idézni? A szobámban már pár napja fura dolgok történnek utána kerestem az interneten és meg is találtam a választ. Szellem van a szobámban! Megakarom idézni, hogy "lássam", megtudjam ki ő és miért van itt! Szóval a leghatásosabb módszert keresném! Mi kell hozzá, vagy hány ember...stb

Köszönöm a válaszokat!

U.i.: Tudom milyen veszélyes de én már eldöntöttem, hogy neki látok.

NEGATÍV SZARSÁGOK NEM ÉRDEKELNEK! :)



2014. márc. 3. 15:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Plussz kell-e hozzá szöveg? Latin vagy angol vagy magyar??
2014. márc. 3. 15:22
 2/7 anonim válasza:
2014. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szellemet a túlvilágról szoktak idézni nem?! Ha meg már ott van a szobádba akkor minek idézgetnéd??
2014. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Bocsánat, akkor is negatív sz*rságot fogok írni...

Ne akarj ilyenbe belemászni. Először is azért, mert sanszos, hogy laikusként nem a szobádban ólálkodó valamicsodát fogod megidézni, ha egyáltalán sikerrel jársz. Másodszor pedig, biztosan tudni akarod, hogy egy teljesen ismeretlen létforma a nem anyagi világból mit keres ott? Jobb az ilyet nem piszkálni.

Meg azt is tudni kell, hogy állítólag sok lélek visszatér az élete színhelyére, lehet, hogy ahol most a te szobád van, sok sok évvel ezelőtt más ház állt, vagy számára valami fontos dolog köti hozzá. Nem lehet tudni, hogy ők hogyan viszonyulnak az anyagi világhoz.

Ha ajánlhatom, jobban teszed, ha imádkozol, valami olyan isten/belső istennek, amiben te valóban hiszel.

Egyébként a szellemidézésre sajnos a neten elég sok "recept" van, nézz körbe ha tényleg nem lehet lebeszélni, de egyedül és nem 100%-osan egészségesen ne vágj bele!


Azt még had kérdezzem meg, hogy milyen furcsaságok történnek?

2014. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vad-Ász ***** válasza:

kell neked:

nyaklán egy kis medállal amit az mutató és középső ujjadra tekersz egyszer majd mégegyszer,lelógatod megállítod hogy ne mozogjon.

mond meg az entitásnak h. forgassa körbe ha igen a válasza

és jobbra balra ha nemleges a válasz.

majd kérdezz tőle.

ha azt mondja egyik rokonod kérdezz tőle olyant amit csak ti 2-en tudtok,és ha hazudik(rossz választ mond,miután aztmondta a rokonod)akkor küld el..ugyértem kérd meg hogy távozzon....ha nem távozik szenteltessétek fel a házat egy pappal.

(egyszer volt részem hasolóban...nem kellett felszenteltetni a haveromék házát mivel elment a lélek)

2014. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
31%

Szia!


Mi kb 15 éve,miután mamám meghalt a házunkban a fejünkbe vettük,csak úgy hülyeségből,hogy idézzünk szellemet.

( Bár ne tettük volna )

Pontosan éjfélkor egy égő gyertya mellett az unokabátyám belenézett a tükörbe.

Az emeleten voltunk és hallottuk,hogy valaki jön fel a lépcsőn elég hangos léptekkel.

Nagyon megijedtünk és ő felkapcsolta a villanyt.

A léptek elhallgattak és aztán rögtön kint nagyon elkezdett fújni a szél,kb 1 percig,holott azelőtt egy kis szellő sem volt és a kutya tálja is hangosan elkezdett csörömpölni pár másodpercre kint az udvaron.


Ha nem kapcsoljuk fel a villanyt,ki tudja mi történik ott,lehet bejött volna a szobába a szellem.


De azóta viszont fura dolgok történnek.

Volt hogy egyedül voltam a házban és csörömpölést hallottam lent a konyhából..mint amikor anya mosogat és pakloja az edényeket.

Mentem le az emeletről közben beszéltem neki valamit,de semmi válasz...

Leérek és senki nincs itthon..

Ez egy reggel volt mikor felkeltem.

Ha jól emlékszem a postára ment,de ezt én nem tudtam mivel akkor keltem fel.


Meg a tesóm kiment éjjel a mosdóba és valami egy nagyot rávert az ajtóra.

mindenki aludt akkor csak ő volt fent egyedül...


olyan is történt,hogy ketten voltunk a házban és egy pár percre elkezdett kint szakadni az eső

és abban az időben valami egy nagyott koppantott a lépcsőnkön,ami az emeletre vezet (fából van)


Meg lehet ki fogsz nevetni,de igaz!


Akkor is a tesómmal voltam,vagyis ketten aludtunk a szobámban és arra keltünk fel mindketten hajnali 2 óra körül,hogy valami nyikorog.


Hátra nézünk és látjuk,hogy a fotel az,ami a fslnak volt tolva kb 1 métert előre jött :S

Na aztán akkor nagyon be voltunk parázva gondolhatod..


De ezenkívül van még egy jó pár ilyen sztori.

Biztos hogy van itt valami,de ha eddig nem ártott,remélem ezután sem fog...

2014. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy te így most nem tartod annyira veszélyesnek a szellemidézést,de hidd el nekem,hogy nagyon is veszélyes,mert nekem már volt benne részem.

És ne akard,hogy egy szellem kísértsen téged,mert az nem jó!

Meg ha már ott van,akkor nem lehet megidézni,csak valami mást hoznál át.

De azért elmondok pár dolgot:

Egyedül nem ajánlatos!

Betegen pedig szigorúan tilos,mert ha beteg vagy,akkor könnyebben beléd tud szállni az entitás.

Továbbá egyedül,hárman,öten,heten,kilencen,illetve páratlan számokkal nem szabad idézni,mert az vonzza a rossz szándékú szellemeket!

Ennyit tudok,de még utána lehet nézni neten,mert sok módszer van.

Mondjuk:Quija tábla,vagy könyves,asztaltáncoltatás...stb

A barátnőmnél,meg nálam is szellem van,azóta amióta megidéztük a szellemet/szellemeket.

Úgyhogy én a helyedben nem csinálnék ennyire kockázatos dolgot.

És a végén még meg is kell köszönni a léleknek,hogy itt volt,és vissza kell küldeni.Ami nem egy könnyű mulatság.

Mert ha valamit rosszul csináltok,akkor már ott is van a baj,mint nekünk.

2014. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!