Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nagyon rossz a 3-as csakrám....

Nagyon rossz a 3-as csakrám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy rengeteg betegségem van és pár hete kielemezve észrevettem, hogy a 3-as csakrám és azok meridiánjain vannak mind. Nagyon meglepett. Mit csináljak?
2014. márc. 19. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Érzelmi elfojtások!!!


A csakrád egyébként tökéletes mert az nem lehet más. De ha a visszafojtott érzelmek dugulást okoznak azzal bizony foglalkozni kell.

2014. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy természetfeletti dugulás.
2014. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Huzasd ki
2014. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
én konzervnyitóval kinyitnám, hátha valamelyik fogaskerék nem jól működik.
2014. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Ne aggódj majd kinövöd, ha mégsem kérdezd meg Aang Avatár állítólag neki is megsérült az egyik csakrája nemtom pontosan, hogy gyógyítótta magát talán egy csakra-orvos megóperálta vagy nem tudom. ;)
2014. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Cseréld ki a 6-os csakráddal, elvileg kompatibilisek egymással.
2014. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%

Jesszusom...

Betegségek ellen inkább gyógyszerek mint ilyesmi... hihetetlen, hogy miket el nem hisznek az emberek komolyan. Azért ha egy tanácsot elfogadsz, mert tudom, hogy hiába mond akárki akármit, hogy ilyesmi minden mese, nem fogsz vele foglalkozni, de orvosnak meg ne említsd ezt a csakrás cuccot, mert könnyen lehet, hogy beutalót ad egy bizonyos másik intézetbe utána...

2014. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
Szólj az Érmelléki Kuglófembernek, ő majd elviszi és jól megeszi :)
2014. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Laylah ***** válasza:
12%
Arra egyébként kíváncsi lennék, hogy elemezted ki. A harmadik csakra amúgy a napfonat (vagy solar plexus), ami az energiaellátásért felelős. Betegségekért nem hiszem, hogy csupán ezzel lenne a hiba. Egyél több gyümölcsöt, zöldséget, valamint ha tényleg a csakráddal akarsz kezdeni valamit, akkor EZEK MELLETT vizualizáld, hogy feltöltöd azt víz elemmel. Ne vidd túlzásba, heti 1 alkalom, mondjuk 2-3 perc, bőven elég. De inkább a zöldség és gyümölcs, mert szerintem elég gyenge lehet az immunrendszered.
2014. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

#1esnek igaza van


a gyomorcsakra az érzelem központ helye


ha érdekelnek részletek írj privit

2014. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!