Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Apró gondom van egy szellemet...

Miku-O.o kérdése:

Apró gondom van egy szellemet vissza lehet idézni?

Figyelt kérdés
Megidézett pasim egy szellemet és zaklat minket szó szerint voltunk karaoke bárban és mindenki hallotta hogy valaki más is énekel rajtunk kívül.Ebédelni voltunk csík tészta levest ettünk én kimentem mosdóba és pasim azt mondta valaki evett a levesemből lehet fura de igaz ezért kérdem hogy vissza lehet-e idézni a megidézett szellemet ?????
2012. jún. 9. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyakorikérdéseken mégegyszer kiírod ezt, soha nem foglak békén hagyni!!!!
2012. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha egyzser nem tudom hányszor írjam ki???? és visszaidézést még nem írtam ki
2012. jún. 9. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
HOGY LEHETSZ EKKORA SÍKHÜLYE BMEG. NINCS SEMMLIYEN SZELLEM CSAK ETETNEK TÉGED, TE PEDIG OLYAN NAÍV VAGY, HOGY JÓL BELAKOMÁZÓL BELŐLE KOMÁM
2012. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Amikor a karaoke bárban hallottátok hogy valaki más is énekel az én voltam,épp fostam a budiban és unatkoztam azért énekeltem bocsi ha kellemetlen helyzetbe hoztalak.Ja a levesedből meg csak azért ettem mert éhes voltam.
2012. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mónih ***** válasza:

"A pasim aztmondta valaki evett a levesemből!"

Ó ez de aranyos, a pasid volt te inteligens..csak ráfogja a semmire mert tudja hogy vagy olyan hülye hogy beveszed.^^:P

2012. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megidéztetek egy szellemet az cumi, vissza idézés nincs XD. Kb egyétek meg azt amit főzött a pasid. Eleve egy szellem idézés nem móka és kacagás...

Eleve egy szellem idézésnek van eleje közepe és vége. Lehet nem szellemet idézett a kedves. Ezért, csak sok sikert tudok hozzá kívánni:D

2012. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!