Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van egy gondom. Mostanab...

Van egy gondom. Mostanab elegge furcsa dolgok vannak velem lehet ez kepzelges? .

Figyelt kérdés
Sokszor ara vagyok figyelmes hogy a szemesarkaban latom hogy mozog a fuggony pedig nincs huzzat a hazban egyaltalan nincs olyan dolog ami miatt ez lehetne. Sokszro latok arnyekokat elmenni szinten a szememsarkabn milehet ennek az oka?
2012. nov. 4. 23:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
"lehet ez kepzelges" Nem csak lehet, hanem biztos. Mindjárt valami okos leírja, hogy mi ez a jelenség, én lusta vagyok xD
2012. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
50%
Vagy képzelődsz vagy neurológiai tünet a perifériás látásodban. nem is törődj vele. Ja, ha azt várod,hogy szellemeseket írjanak, akkor felvilágosítalak: Szellemek nem léteznek.
2012. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
26%

Tévedsz utolsó. Nagyon is létezik a szellemvilág, jobban mint hinnéd. Nekem már a 3. szemem részlegesen nyitott, és érzékelem az energiákat, látom már az éteri aurát teljes pompájában a tárgyak, állatok és emberek körül.


Nem értelek titeket, azért mert nem tapasztaltatok valamit, már rögtön nem létezik? :)

Ezért tart ott a világ ahol, a tudomány és a materializmus vezette el ide az emberiséget...

2012. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
71%

Vicces vagy előző. Azért, mert te szeretnéd hogy létezzen, szerinted létezik is? Hülyeségeket zagyválsz össze.

A tudomány nélkül, az ezós hülyeségekre támaszkodva, még mindig barlangban élnénk...

2012. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
18%

Érdekes, én ezeket saját bőrömön tapasztalom. Semmi köze a hitnek ehhez.

Ártó energiákat szedek le emberekről, segítek élethelyzetük jobbá tételén.

Belelátok az Akasha krónikába, emberek múltjába, jelenébe és jövőjébe.

És nem azért mert hiszek ebben, tapasztalom mindezt, hogy valódi!

2012. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Egyre komolytalanabb vagy. Ha már ilyen erőid vannak, el kéne menned egy tudomány nélküli világba és utána ilyen kijelentéseket tenni, hogy a tudomány miatt nem fejlődik a világ...
2012. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

Az emberekből kiveszett a szeretet, minden elgépesedett! Mindenki fb függő és mobilfüggő...stb.:


A technika erősebb lett, mint az emberi összetartozás. Mi ez ha nem az emberi értékek elveszése?

Régebben a szüleitek még nem tudták mi a fb és az internet. Nagy családi beszélgetéseket tartottak, barátokkal kirándultak, mulattak. Sokkal erősebbek voltak az emberi kapcsolatok, mint manapság?


Manapság divat lett a melegség, a felszínesség...és még sorolhatnám. De ha ezt nem veszed észre, akkor őszintén tudlak sajnálni...

2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Észre veszem, de arról, hogy vki fb függő lesz, arról ő tehet, nem a technika.
2012. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
De a technika által lesz csomó ember olyan, amilyen.
2012. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
De technika nélkül meg sokkal rosszabbul élnénk, többen halnának, többen szenvednének, stb.
2012. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!