Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van közületek olyan, aki már...

Van közületek olyan, aki már volt Kulták Rozinál, és sikeresen vettek le róla átkot, vagy szerelmi oldást végzett rajta, vagy bármi?

Figyelt kérdés

#kulták
2014. ápr. 18. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért? a Kulták Rozin átok ül? Szegényke!
2014. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak átver. Amíg van pénzed (százezres nagyságrendekben gondolkodj, természetesen), addig járhatsz hozzá vissza, mindig kitalál valami újabb dolgot és az összeg érdekes módon mindig több lesz, mint amit előzőleg mondott. Aztán láss csodát, nem történik semmi. :) Kapsz pár gyertyát, hogy gyújtsd meg otthon és gondolj arra, amit szeretnél, ezt egyedül is meg tudja bárki csinálni, főleg ha gyakorlottabb a témában és valószínűleg nagyobb sikere lesz a dolognak. Mert nekem ezek egyedül valahogy mindig működnek... A Rozi szerintem csak direkt hátráltatja a dolgot, hogy minél többször visszahívhasson és minél többször lepumpolhassa rólad a félmillát.
2014. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan már biztos volt, aki járt Kulták Rozinál és levették...
2014. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kulták Rozi :) Jesszus, már önmagába a neve egy vicc...
2014. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ahhoz a KÓKLERHEZ ne menj!!

csak a pénzed érdekli, egyszer felhívtam elkezdte mondani az árait, rá is csaptam a telefont.

aki ilyen dogokkal foglalkozik, és nem kókler munkát végez, azt nem a neten fogod megtalálni, és nem pesti belvárosban fog fogadóórát tartani!

2014. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"aki ilyen dogokkal foglalkozik, és nem kókler munkát végez, azt nem a neten fogod megtalálni, és nem pesti belvárosban fog fogadóórát tartani!"


Ez abszolút így van! :)

2014. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam nála, párszor (pár éve ),de méreg drága volt.10-15 percig fogadott csak és minden alkalommal 150 ezer ft volt a mágiák.Így összesen 450 e ft ot kifizettem a nagy semmiért!
2018. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovacsrenata69 válasza:
Szerintem szörnyen anyagias, a végeredmény pedig kétes.
2019. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!