Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mostanában gyakran érzem azt,...

Mostanában gyakran érzem azt, hogy valaki figyel. Megszállt egy démon vagy más asztrál lény?

Figyelt kérdés
Barátomtól kölcsönkértem a Buffy a Vámpírok réme kazisorozatot az első évadot, mert nagyon kedvelem, a kedvencem. Amikor néztem nyomasztó érzés fogaott el, ilyesmi sose volt még. Miután megnésztem a sorozatot onnantól úgy érzem állandóan figyel valaki. Egy démon ragatt rám a kazettáról ? Vagy a sorozatban volt benne ? Lehet ilyen ? Függetlenül a filmtől szállt meg valami ? Vagy abból jött ki ? Auralátó meg tudná nézni ?
2014. máj. 3. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

Valoszinu, habar ez meeg nem demon hanem valamilyen hasonlo leny az asztralsikrol. Szabad szemmel nem latni, mert az asztralsikon elo vampilrnyeknek nincs fizikai testuk.


Minek jatszottal a tuzzel ?! Azt hitted hulyeseg az egesz, hogy ilyen nem letezik ??

Amikor a filmet nezted tetszessel, akkor rahangolodtal az emlitett lenyek rezgesszintjere, ezaltal magadhoz vonzottad.


Ha meg akarsz szabadulni tole, azonnal valtoztasd meg, vagyis emeld a vibraciosszintedet: szabadulj meg a vampiros dolgoktol, imatkozzal, gondolkozz pozitivan, tegyel onzetlen jocselekedeteket, BOJTOLJEL !!

2014. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hűha!
2014. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"emeld a vibraciosszintedet" :DD


A rotációsszintedet viszont inkább csökkentsd :D

2014. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább szellemileg vagy zokni !!!
2014. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A gondolat energia, es az energia nem mas mint vibracio (rezges) Ez tudomanyosan megallapitott teny.


[link]

2014. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Minek jatszottal a tuzzel ?! Azt hitted hulyeseg az egesz, hogy ilyen nem letezik ??

Amikor a filmet nezted tetszessel, akkor rahangolodtal az emlitett lenyek rezgesszintjere, ezaltal magadhoz vonzottad. "


Bocsi, de nem tuttam ha filmet nézek belém költöszhet valami, akkor most ne nézzek TV-t?


"Ha meg akarsz szabadulni tole, azonnal valtoztasd meg, vagyis emeld a vibraciosszintedet: szabadulj meg a vampiros dolgoktol, imatkozzal, gondolkozz pozitivan, tegyel onzetlen jocselekedeteket, BOJTOLJEL !!"


Nem tudok pozitívan gondolkozni, mert félek, mindíg a sötét jelenlétét érzem, nem tudom előzni őtet és állandóan figyel, hogyan gondoljak így jóra?


A böjtölés fog menni, mert vega vagyok, így állandóan azt teszem


"Inkább szellemileg vagy zokni !!!"


Nem hiszem, elmúltam 10 éves


"A rotációsszintedet viszont inkább csökkentsd :D"


Ezt fejcsd ki bővebben ! Vega vagyok és nem tudok pozitívan gondolkozni

2014. máj. 4. 02:34
 7/14 anonim ***** válasza:

""A rotációsszintedet viszont inkább csökkentsd :D"


Ezt fejcsd ki bővebben ! Vega vagyok és nem tudok pozitívan gondolkozni"


Mert lehet hogy vegaként nem kapja meg az agyad a szükséges tápanyagokat, nyomelemeket, vitaminokat, amikre szüksége lenne.


Azt a rotációs izét csak poénból írtam, válaszul arra a vibrációs marhaságra. A rotáció ugye forgómozgást jelent - átvitt értelemben kevésbé pörögj rá az ilyen vámpíros hülyeségekre, és akkor nem lesznek tőle pszichés zavaraid.

2014. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Laylah ***** válasza:
100%
Ne éld bele magad annyira a filmbe/sorozatba.
2014. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo,surgosen tanulj meg pozitivan gondolkodni, ird be a keresobe: hogyan kell pozitivan gondolkodni. Naponta olvass rola, foglalkozz ezzel. Mert egesz eletedben szukseg lesz erre. Hidd el, a sajat gondolkodasoddal alakitod a sorsodat !

Szerintem az jo hogy vega vagy, semmilyen tapanyag nem hianyzik a szervezetedbol, ezt azok irjak akik irigyek a vegakra, vegetarianusokra.

Tudom, nehez nem felni, de, az az igazsag, a felelemedbol taplalkozik. A felelem erzese vibracio. A gondolatok is vibraciok.


Tevet nezhetsz, de valogasd meg milyen filmeket nezel meg. Egy horrorfilm rahangol a rossz vibraciokra, a felelem, retteges rezgeseire. Nezzel olyan filmet, ami szeretrol szo, meghato es maskepp fogod magadat erezni.

Hany eves vagy?

2014. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem figyel téged senki. Ezt csak te akarod bemesélni magadnak, hogy sajnáltathasd magad. Nem értem, hogy miért nincs jobb dolgod mint ilyen hülyeségekkel foglalkozni mint az asztrál lények meg démonok. Ilyenek nincsenek szóval nem kéne beleélned magad.
2014. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!