Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy másik kérdésnél olvastam...

Egy másik kérdésnél olvastam hogy nem csak démonok és angyalok vannak hanem ilyen köztes lények is amelyek nem gonoszak és nem is áldottak (vagy mi)?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne hogy hogy lehetne velük szövetséget kötni? csak értelmes válaszokat kérek!

2014. ápr. 3. 12:18
1 2
 1/20 Laylah ***** válasza:
15%
Azt hiszem, ezt én írtam, de egy cseppet félreértetted. Azt nem mondtam, hogy a többi lény anblock semleges lenne, csak megemlítettem, hogy vannak. :) Szövetséget meg úgy tudsz kötni velük, ha felveszed velük a kapcsolatot, nyilván; mondjuk asztrálsíkon felkeresed őket, ha biztos vagy benne, hogy ha úgy alakulna a szituáció, meg tudnád védeni magad. Te nem emlékszel az előző életeidre, de ők ismernek téged, ha valaha egyszer is volt velük kapcsolatod, és az alapján fognak megítélni, ahogy emlékeznek rád. Konkrétat ide szándékosan nem írok.
2014. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
bocs am nem értek hozzá, lehet hogy hülye kérdés de mi az az asztrálsík?
2014. ápr. 3. 12:30
 3/20 A kérdező kommentje:
és hogy tudok asztrálsíkon kapcsolatba lépni velük?
2014. ápr. 3. 12:38
 4/20 A kérdező kommentje:
és mi van ha rosszul ítélnek meg?
2014. ápr. 3. 12:42
 5/20 anonim ***** válasza:

"Egy másik kérdésnél olvastam hogy nem csak démonok és angyalok vannak hanem ilyen köztes lények is"


Így terjed a hülyeség. Vigyázz, ragályos!

2014. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
istenem csak érdekelne ekkora baj?!
2014. ápr. 3. 13:20
 7/20 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem baj, miért lenne baj, ha az embert érdeklik a mesevilág/képzelet különféle teremtményei?

A baj akkor van, ha ezeket kezdi komolyan venni.

Csak olyankor már általában késő.

2014. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nos kislány... (a kérdésből ítélve az vagy...) A köztes lényeket... lehetőleg kerüld... A te érdekedben... Igen, lehet velük szövetséget kötni... de nagyon sok minden kell ahhoz... a kérdésből megállapítva neked nem kell félned az efféle paktumoktól... És nem semlegesek... Az embereket meg egyaránt az angyalok, a démonok, az általatok úgy nevezett "szörnyek" (lásd: Szirén, Szatír, Kentaur, stb.); mind a -gyűjtő nevükön nevezve őket - szellemek gyűlölik az embereket... többnyire a múltért... de van, hogy csak rasszisták...
2014. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De van hogy csak rasszisták ----hát erre nem számítottam XD
2014. ápr. 3. 15:53
 10/20 A kérdező kommentje:
am fiú vok csak hülyén sikerült fogalmazni
2014. ápr. 3. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!