Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy ismerősöm folyton hülye...

Egy ismerősöm folyton hülye kérdésekkel bombáz, pl. mi a véleményem a mágiáról meg ilyenek, és azt hiszi rólam, hogy boszorkány vagyok. Hogy az fenébe vakarjam le? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

Természetesen semmi közöm az ilyen dolgokhoz, annyi, hogy szeretek fekete ruhákba járni. Az ismerősöm meg teljesen bele van bolondulva az olyan dolgokba és egyszerűen nem hagy békén :( Már próbáltam szépen mondani, már kiabáltam, de folyton csak jön a hülye szövegével... megőrülök tőle. Hogyan vakarjam le magamról, hogy végre békén hagyjon?

Kérlek, segítsetek, nagyon idegesítő :((


2009. dec. 26. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: Hülye kérdésre hülye választ adj.
2009. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Mondd neki, hogy ha nem hagy békén, akkor rontást teszel rá. :D
2009. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez az ismerős férfi?? akkor lehet, hoyg beléd van zúgva, de szegény nem meri előhozni. ha mindenképp meg akrsz szabadulni tőle ne találkozz vele, vagy hogyan jön a kérdéseivel? felhív? cserélj számot, odajön?? ne engedd be., ha meg egy buszon jártok vagy ilyesmi, akkor beszélgess valaki mással és fordíts hátat neki.

vagy ijeszd meg, hoyg rossz álmot láttál és most minimum két hétig ne szóljon hozzád, mert különben megtörténik a rossz.

2009. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Próbáltam elhülyéskedni a dolgot, de már nem merem, mert komolyan veszi :(

"Mondd neki, hogy ha nem hagy békén, akkor rontást teszel rá. :D" - ez tetszett :D Hát... de ezzel csak adnám alá a lovat. Igen, férfi, a testvérem egyik ismerőse, de biztosan nem szerelmes belém, mert van barátnője. Megkérdeztem tőle, miért érdekli őt ennyire görcsösen ez a dolog, akkor meg nekiállt titokzatoskodni, de inkább nevetséges volt :/

A tesómhoz jár fel, meg vele lóg, és a tesóm kapcsán találkozunk néha. De ha ráijesztek, szerintetek nem fog mégjobban rákattanni erre a butaságra? Már olyan kínos ez az egész... a barátom is elküldte egyszer a fenébe, mert tőle is kérdezte xD Egyébként hihetetlen. Már totál nem tudom, mit kezdjek vele :/

2009. dec. 26. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért elszórakoznék vele kicsit :)
2009. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

volt már, hogy valakinek, aki rettenetesen unalmas volt, bambán néztem rá, és azt válaszoltam, hogy nem! a zsiráfnak igenis foltos a bundája, az elefántnak csíkos, úgy csináltam, mint aki nem érti, mi ebben a furcsa. és ha kijavít, még egyszer megismétlem. mintha csak ezt az egy mondókát ismerném. nem. a zsiráfnak foltos a bundája az elefántnak meg csíkos. mi??? nem a zsiráfnak folto....

csinálj úgy, mint aki épp erős gyógyszer hatása alatt van, és úgysem lehet kibillenteni a gyógyszer hatása alól

2009. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó > te jó ég :DD Azért nem akarok hülyét csinálni magamból, de ez állati volt xDDD
2009. dec. 26. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem féltem h*lyét csinálni magamból, mert tudtam, hogy aki velem szemben áll, ismer engem, és tudja, hogy nem vagyok h*lye.

csak ha elég sokszor úgy csinálok, mint aki félrehallja, miről van szó, akkor le tudok koptatni magamról olyan fazonokat, akikre egyszerűen nem tudok kíváncsi lenni. ha meg pletyizik, hogy ez a h*lye izé így meg úgy (azaz én), hidd el, néhány napon belül már nem is téma. az emberek nem képesek megjegyezni az idétlen semmitmondó pletykákat egymásról, így egy hét múlva nem fogják tudni, kiről és mit szövegeltek össze vissza. sőt, könnyen lehetséges, hogy akivel játszom ezt a félrehallást, őt nézik h*lyének, hogy beszél, és nem érteni, mit.

2009. dec. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
azért köszönöm, jólesett a kommented
2009. dec. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálom, ez elég jól hangzik :)

Nem rosszindulatból mondtam, hogy "állati" volt, tényleg tetszett, remélem, nem sértettelek meg vele :S

2009. dec. 27. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!