Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy ismerősöm folyton hülye...

Egy ismerősöm folyton hülye kérdésekkel bombáz, pl. mi a véleményem a mágiáról meg ilyenek, és azt hiszi rólam, hogy boszorkány vagyok. Hogy az fenébe vakarjam le? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

Természetesen semmi közöm az ilyen dolgokhoz, annyi, hogy szeretek fekete ruhákba járni. Az ismerősöm meg teljesen bele van bolondulva az olyan dolgokba és egyszerűen nem hagy békén :( Már próbáltam szépen mondani, már kiabáltam, de folyton csak jön a hülye szövegével... megőrülök tőle. Hogyan vakarjam le magamról, hogy végre békén hagyjon?

Kérlek, segítsetek, nagyon idegesítő :((


2009. dec. 26. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
deehogy sértettél meg! értettem én, hogy mit írtál. sok sikert kívánok
2009. dec. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült?:D
2010. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát... ahogy vesszük. Már nem vagyunk egy haveri körben, szóval nem nagyon találkozunk hála az égnek... de ha összefutunk, még mindig olyan furcsán méregetnek... :D
2010. okt. 4. 21:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozik iylesmivela z azért lehet, mert tnauja volt valaminek vagy neki sikerült valami...így lehet van képessége, és felismeri a boszorkányokat...lehet az vagy...én is úgy tudtam meg...holott nem is hittem bennük, hogy többen mondták akik tudnak ilyenket...
2010. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!