Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekelne hogy sikerült-e már...

Érdekelne hogy sikerült-e már vkinek voodoo babával szerelmi kötés?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen sok mindenkinek sikerult mar de te ne probalkozz ilyennel kérlek. Ha valakivel nem vagy egyutt annak oka van es csak annyit jelent h egy sokkal jobb fiú/lány vár rád h megtaláljátok egymást. :)
2014. jún. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Te teljesen hulye vagy.
2014. jún. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Azt akarod, hogy a vudubaba szeressen beléd? :D


Egyébként az ilyen szerelmi kötések, amik nem valódi érzelmen alapulnak, sosem lesznek mély, kielégítő szerelmek. Csak egy furcsa vonzalmat érez a másik fél, de nem szerelmet.

2014. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
A ilyen kötésekkel nem lehet valódi szerelmet ébreszteni a másikban, csak egy olyan fajta vonzalmat, ami a másikat abszolút nem teszi boldoggá, sőt ő maga sem fogja érteni, miért húz hozzád, teher lesz neki. Ez egyrészt nem etikus, mert megfosztod őt az őszinte vonzalomtól, másfelől meg elég szörnyű, hogy valaki nem azért van veled, mert a lényedért szeret, csak egy hülye hókuszpókuszt hajtottál rajta végre, azért ezt gondold át...
2014. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Én egy nagyon rossz dolgot tettem egy bábu segítségével.

A hatás pár óra múlva jelentkezett is, de ehhez ismerni kéne a woodoo mágia gyakorlatát, vagy a mágia módszertanát,mert női magazinos cikkek alapján ez bizony nem fog működni.

De megbántam amit tettem, ezért a sors megmutatta mit tettem, a cselekedetem által, hogy én is megtapasztaljam mindezt.

Magyarul amit adtam visszakaptam.

Szép lassan jött az életembe, és még mindig jelen van, mert nem értettem meg, hogy rosszat csak úgy adhatsz ha azt viszonzásként is el tudod fogadni!

2014. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Hmm.. még magában a szerelemben is nehéz hinni, nemhogy még a woodoo-s szerelemben! Irígyellek titeket.
2014. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

sziasztok, valójában sokat gondolkodtam hogy írjak-e hozzászólást a válaszotokra...

kérdésem az volt hogy sikerült-e valakinek... nem pedig az hogy hogyan csinálhatnám meg... ill. nem írtam azt sem hogy hogyan lehetne....


Érdekelne hogy sikerült-e már vkinek voodoo babával szerelmi kötés?


szóval a olyasmi választ vártam volna hogy: -nem próbáltam még

-nem ismerem

-vagy igen próbáltam és bevált, vagy nem vált be...

2014. júl. 1. 23:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen próbáltam,működött,megtapasztaltam az ok-okozatot is,visszavágott,mint a bumeráng.

Azt se tudta szerencsétlen pasika merre van az előre.

Rajtam kívül még 2 másik leányzó is meggurította mágiával –mint később kiderült.

Rosszat tenni egyszerűbb,mint azt kijavítani.

’’Lebontottam , leszedtem minden köteléket ,, az illet őröl ,magamról még az apai,anyai ágon generációsan örökölt démoni kötelékeket is.

Nagy meló volt szellemileg és lékileg oda kellett tennem magam rendesen !!!

Amúgy Egyiptom volt,a fekete mágia melegágya,és mai napig is az a legerősebb,üti a az összes többit.

2014. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

igen sikerült!

Hogy rohadjatok meg mind!

2014. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9 férfi ,nő áldozat vagy ?

Hogyan szereztél róla tudomást?

Kérsz segítséget ?

2014. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!