Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Wodoo baba tenyleg letezik?

Wodoo baba tenyleg letezik?

Figyelt kérdés

Ha elkeszitem a Woodoo-babat,az tenyleg teljesul?

Igazabol istenhivo vagyok,es engem pedig ez a woodoo baba erdekel,de nem ugy hogy hatalmas fajdalmat okozzak masnak,errol szo sem lehet!

Csak ki szeretnem probalni,ugy hogy nem tul nagy fajdalmat okozok neki,lehetseges ez?:)


2014. jún. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik a baba, de nagyon meglepődnék, ha sikerrel járnál. :P
2014. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább magadban keresd meg azt hogy mi fáj és gyógyítsd meg a sebeidet és akkor majd nem érzed szükségét annak hogy másoknak okozz fájdalmat!
2014. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:

Létezik max nem jó semmire...

Amúgy te is komoly vagy. Szó se lehet arról, hogy hatalmas fájdalmat okozz valakinek de azért egy kicsit belerugdosunk hátha bejön.....?

2014. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok mint te. Istenfélő vagyok mégis érdekel az okkultizmus. Ne higgy a sátánnak. Jobb ha nem játszol ilyenekkel a saját érdekedben.
2014. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarom.kiprobalni,de valamit megis erzek hogy meg kell csinalnom..

Max egy fejfajast okoznek valakinek vele,csak hat szerintem.az nem menne...

persze bem mintha barkinek is rosszat akarnek!

Lehet kiptobalom magamon...Szerintetek sikweul?

2014. jún. 21. 02:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenhívőnek vallod magad, de vuduzni akarsz, hát ez gyönyörű! Azt nem tudtad, hogy egyetlen bűn létezik amit Isten soha nem bocsát meg, az az hogy a sátánnal szövetkezel? Gondolod, hogy nem lesz következménye?? Végülis, nem 8 napon túl gyógyuló sérülést akarsz neki okozni, így már mindjárt más, így már nem okkultizmus.

Nincs benned annyi vér, hogy odaállj elé és közöld, haragszol rá, és ezért most lekeversz neki egy hatalmas pofont? Attól is fájni fog a feje, és legalább tanul belőle, mert tudni fogja, miért és hogy kitől kapta.

2014. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!