Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg a hiedelem szerint...

Tényleg a hiedelem szerint azt jelenti, h terhes lesz az ember ha egy baba ruhát maga elé "próbál"?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 10:13
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát persze, természetesen a babaruha okozza a terhességet.

A szexnek pedig ehhez semmi köze. :-DD

2012. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,h attól lesz az ember terhes persze,h kell előtte szex. :)
2012. nov. 7. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hit az az emberi tulajdonság, amit te magad választasz meg. Tehát ha te abban hiszel, hogy növeli a teherbeesés valószínűségét az, hogyha magad elé próbálsz babaruhákat, akkor élj ebben a hitben. Ez a te döntésed.

Valahol lehet, hogy placebo is van benne, hiszen valószínűleg "nagyon akar babát" aki már a gyerekruhát "próbálgatja", tehát akár "tudományos" oldalról is lehet árnyaltan közelíteni a dolgot.

De ahogy írták, a terhesség közvetlen mivoltához a babaruhának semmi köze...

2012. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de én ezt nem tudtam és nem is akarok gyereket csak ismerősöm ruhaboltjában hirtelen nem tudom milyen okból magam elé próbáltam egy baba ruhát és akkor mondta...szóval tisztában vagyok vele,h ettől nem lesz az ember terhes meg semmi csak kiváncsi voltam tényleg így tartja-e a hiedelem.
2012. nov. 7. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem így történt. 26F
2012. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!