Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik szerintetek olyan...

Létezik szerintetek olyan hókuszpókusz amivel két ember "véletlenül"össze fut az utcán? , puszta kíváncsiság ;)

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
De ha összefutnak az fáj nekik nem?
2014. júl. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyenekhez folyamodni, úgyis mindenki találkozik azzal, aki meg van írva neki.
2014. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy fáj :D,am meg nincs semmilyen konkrét szituáció ha és találkozni szeretnék valakivel akkor fogok is :D.....Megvannak a módszereim.A kérdés csak úgy jött hogy a boszorkák meg az Ezonénik hogyan oldják meg.
2014. júl. 8. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne. Messziről tudok olyat, aki (most nem tudom helyesen írom-e le a szót) de vuduzik és él is ezzel a nem is tudom minek nevezzem féle várázslásos élettel.

Velem volt már olyan, hogy a semmiből bukkant fel valaki az életemben akinek ez az ismerőse van aki él ezzel. Ő, mikor találkozott velem csak szimplán megfogta a kezem mikor szemben mentünk egymással (én csak köszöntöttem, azt hittem ő is így tesz és továbbhalad, de nem) aztán mondta nekem, hogy már várt engem.

persze lehet, hogy csak beképzelem magamnak, ez ilyen fura sztori, lehet hogy véletlen volt, az illető is elég művészlélek, talán azért reagált így.. mindenesetre én nem tudom megmagyarázni azt a ,,véletlen" találkozást még a mai napig sem...


L/21

2014. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Honnan tuggyam???
2014. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod drága cimborám akkor ne írj semmi főleg ne rosszul ;D
2014. júl. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!