Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ektoplazma, létező, valós...

Ektoplazma, létező, valós jelenség vagy átverés?

Figyelt kérdés

Nagyon sok filmet láttam, olvastam...de nem tudtam eldönteni, hogy mire és miért jó, avagy tényleg előforduló jelenség - e, vagy jó nép etetés.


Értelmes válaszokat várok, köszönöm.



2014. aug. 7. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A szellem a házban egyszer hagyott maga után, mikor megzavartam, érdekes anyag.
2014. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Szellemirtókból is megárt a sok, mint láthatjuk.
2014. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kértem, nem fikázást. Köszönöm.
2014. aug. 8. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ektoplazma az az anyag amit a szellem hagy elhaladás közben! Mérhető eltűnik de kézzel nem fogható! Ne nyálat képzelj el mint a szellemírtók című filmben hanem energia nyomot!
2014. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, ezzel se lettem sokkal okosabb, minden esetre értelmesebb és tisztább, egyenes válasz, mint az előző, így köszönöm.

Mikor fordul elő ez az "ektoplazmikus" jelenség, tudnál nekem erről bővebb információt adni?

2014. aug. 8. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Átverés, de létezik.
2014. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Átverés, de létezik...remek. Ez épp olyan válasz, amitől agyfaszt kapok....most, akkor létezik vagy sem? mert ha átverés, akkor nem létezik :D


Döntsétek már el.

2014. aug. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!