Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg be lehet vonzani a...

Tényleg be lehet vonzani a nagy Őt?

Figyelt kérdés
Ha igen , hogyan? Nagyon érdekel ez a dolog.
2014. aug. 15. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fejemre szállt egy pillangó az első randi előtt pár perccel és már akkor gondoltam, hogy az valami jel és tényleg ő lett az igazi :-)
2014. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Èn amikor egyedül voltam,pár nélkül,akkor elképzeltem egy pasit,barna haj,kék szem,hogy milyen tetszene...

aztán éltem az életem,néha eszembe jutott,milyen jó is lenne....

össze jöttem egy fiúval,két hónap múlva beleszerettem egy másikba. az elsővel szakítottam. és csak pár hónap múlva jöttem rá,hogy aki a semmiből feltűnt pont álmaim férfija,akit elképzeltem :) már majdnem 4 éve együtt vagyunk.

2014. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be hát, csak legyen erős a mágnes, hogy mind a 3 milliárd potenciális jelöltre hasson, innen már könnyű, mert csak 1 jöhet.
2014. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IGEN! Be lehet vonzani, nekem egy nagy A-t és egy nagy Z-t már sikerült..most próbálkozom a G-vel..
2014. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. aug. 15. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:

azt vonzod akire a lelki fejlődésedhez szükséged van.


Nagyon ritka hogy valaki összeakad a nagy Ővel.

2014. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!