Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vonzás Törvénye, szerelem...

Vonzás Törvénye, szerelem bevonzása, valóban így van?

Figyelt kérdés

Nemrég valaki azt mondta nekem, a Vonzás Törvényével konkrét személyt nem lehet bevonzani az életünkbe. Az igaz szerelmet lehet, de személyt nem.

Tehát ha nagyon szeretem XY-t és sokat gondolok rá, vizuálom a találkozást, de nincs feladatunk együtt, akkor nem fogunk találkozni, mert nem lehet befolyásolni a történéseket.

Aki jártas a témában mit gondol erről?

Köszi


2014. aug. 23. 19:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%
A sorsunkat magunk alakítjuk.Abból semmi nem lesz, hogyha ülsz, és "vonzod" az igaz szerelmet. Aki tetszik neked, menj oda hozzá, kezdeményezz, éreztesd vele hogy tetszik Neked. Ne várd, hogy a sültgalamb a szádba repüljön!
2014. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Angelo84 ***** válasza:
53%
Inkább azt vizsgáld felül, hogy amikor egy személyt akarsz bevonzani, vagy lényegében majdnemhogy bármit, akkor nem e a személyes érdekeddel vagy csak elfoglalva, minden mást háttérbe szorítva? S ha ez történik, szerinted ennek nem e lesz csúfos visszahatása az Univerzum részéről? Ha vonzani is akarsz bármit, akkor inkább a szabadság érzetét és a boldogságét vonzzad...de mindenkinek.
2014. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerelmet "bevonzani"?

Miért akarsz ártani másnak?

Szabad akaratát figyelmen kívül hagyni, a te akaratodat tudta és beleegyezése nélkül rákényszeríteni, az általad nem ismert érzéseit figyelmen kívül hagyni?

Szerinted - ha menne is, - tisztességes ez?

Hogyan távolítod el magadtó, ha már ráuntál a te akaratoddal bábbá tett személyre?

Te örülnél, ha veled történne ilyesmi, többszörösen kihasználna, aztán SMS-ben megírná: bevonzottalak, eddig jó voltál, de sikerült bevonzani nálad jobbat, tehát vége.

2014. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a szerelmet be lehet vonzani. Aki nem ezt állítja,az nem olvasta a titok c. könyvet,és nem ért a témához. Velem személy szerint nem történt még ilyesmi,habár kisebb-nagyobb dolgokat én is bevonzottam már,és tényleg nagyon oda kell figyelni erre a bevonzás dologra,mert ha nem figyelsz oda..vagy nem hiszel benne,akkor nem fog sikerülni.
2014. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak.

a kérdésemre azonban tőled is csak fél választ kaptam. A leírásban kifejtettem konkrétabban a kérdést. Tehát, konkrétan XY-t be tudom-e vonzani az életembe szerelmi szintem vagy sem?

2014. szept. 12. 15:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el azt a könyvet,amit leírtam,és sokkal pozitívabban állsz majd a dolgokhoz,és nagyon sok mindenre képes leszel.

Egy pár éve a nővérem nagyon nézett egy fiút,és azt kívánta bárcsak oda menne hozzá,és egy-két napon belül oda is ment. Hát ez hasonló,mint amit te kérdezel,szóval én hiszek benne hogy akárkit be leet vonzzani.

És ne foglalkozz a körülötted lévőkkel,ők nem csináltak még ilyet,vagy ha csináltak is,nem lehetnek valami kitartóak.

Szóval,mindent bele ! :)

2014. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sokat gondolok rá, összefutottunk már párszor. Ezek szerint bevonzottam ;)

2014. szept. 16. 15:59
 8/12 anonim válasza:
100%
Itt mindenki mindenre válaszolt csak arra nem amit kérdeztél! :) Tehát ha láttad a titkot (én 22-ször néztem meg) és teljesen megértetted a törvényt akkor tudod, hogy (elméletileg...és gyakorlatban is) bármit betudsz vonzani, bármit ha hiszel benne. A kérdésedre a válasz pedig az, hogy: Két lehetőség van te döntöd el neked melyik... Igen, ha sokat gondolsz rá és róla gondolkodsz akkor ha például ráírsz akkor visszafog írni, ha arra gondolsz, hogy összefuttok a boltban akkor meg is történik. Mert a törvény megadja a lehetőséget, hogy megszerezd. Rajtad áll, hogy élsz-e vele. Nem, nem tudod bevonzani, ha például ülsz az ágyon s belém szeret és házasodunk. Nem ettől semmi sem történik. Jó lehet, hogy rád ír de ha te csak ilyeneken agyalsz két gyertyával besötétített szobában attól nem fogtok összejönni. Elméletben lehetséges, mert ha hiszel benne akkor megtörténhet. De őszintén mi ebben az izgalmas? Nem az az érdekes amikor mindenféle hülyeséget kitalálsz, hogy beszéljetek, stb. Majd együtt jártok és pár év múlva nevetve emlékeztek vissza az ilyesmikre egy forrócsokival a kandalló élőtt üldögélve. Remélem sikerült jobban előadnom a dolgot. Bár úgyérzem én se sokkal többet mondtam el mint a többiek. Ha kíváncsi vagy az én esetemre akkor írj egy privát üzenetet :)
2015. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Inkább azt vizsgáld felül, hogy amikor egy személyt akarsz bevonzani, vagy lényegében majdnemhogy bármit, akkor nem e a személyes érdekeddel vagy csak elfoglalva, minden mást háttérbe szorítva?"


Hogy állapíthatja meg az ember, hogy hány százalék a személyes érdek, és hány százalék az önzetlenség a kívánságában?

2015. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én leírom mit tapasztaltam évek alatt.

Vannak ezek a könyvek, meg írások, vannak bennük igazságok, de ezt keverik a hókuszpókusszal és a néhány áltudományos őrültséggel.


Ki tudja azt bebizonyítani, hogy azért sikeres e valaki, mert szerencséje volt, vagy mert azért mert jól meditált, meg jókra gondolt? Senki.

Aki sikeres, arra rákenik hogy jól gondolkodott, aki meg küzd és mégsem sikerül neki, arra meg rákenik, hogy rosszul gondolkodott, vagy mert ő nem akartja igazán.

2015. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!