Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban szeret?

Valóban szeret?

Figyelt kérdés
úgy történt hogy a barátjával haverok vagyunk szinte tesók és én ismerem ezt a fiút már kb. 3 éve csak soha nem taliztunk mindig is tetszettem neki de engem nem érdekelt mert nem ismertem.. elhívott a ˝ tesóm ˝ talizni és ez a fiú jött vele és udvarolt nekem minden úgy éreztem meg őrülök és csak mosolyogtam..facén beszéltünk meg minden.. de én elutasítottam mert nem fiúzok nem írt és hiányzott az írása összejött egy lánnyal és megint a tesóm elhívott talira és megint jött ez a fiú és nemis érdkelte a barátnője elöttem rosszakat mondott róla.. megjött a barát és egész végig engem nézett.. szakítottak kb. 2 hét múlva és rám írt h. kellek neki csak én meg szerelmes belém meg ilyenek egész végig mosolyogtam amikor írt nem valami helyes gyerek de a szíve az nagyon a helyén van meg ahogy bánik velem úristen ..:) mondtam neki várjon azt mondta majd ha tisztába leszek az érzéseimmel akkor meg találom.. ajj nem tudom mit csináljak egyszerre minden érzés van bennem egyszer nekem ő kell.. máskor meg találok jobbat.. szerintetek???? nagyon meg szerettem(soha nem volt még fiúm)

2014. aug. 16. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány évesek vagytok,mert a fiú részéről ez üti a dedós,meg a se..fej szintet.
2014. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én 15 ő 17
2014. aug. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!