Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19-20 éves lányok! Ha a férfi...

19-20 éves lányok! Ha a férfi fiatalosabb a koránál (valóban maxmimum 25-nek néz ki! ), fiatalosabban is viselkedik, és komolyan szeretne titeket, bevállalnátok őt 30 évesen?

Figyelt kérdés

Ismerkednétek vele, még akkor is, ha harminc, nem számít, lényegtelen, tényleg huszonötnek néz ki, és igencsak komolyak a szándékai, nem egy éjszakást keres, valóban tudna és AKARNA(!) is szeretni titeket!


Konkétan egy lányról lenne szó, van már kiszemelt :) Egy tündérien aranyos, igazi szeretnivaló leányzó! :)



2014. jún. 5. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem probléma, manapság láthatod, hogy 15 éves csajok nyomulnak a 30+ faszikkal.
2014. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nem bántásból mondom, de az, hogy itt mit mondanak a fiatal lányok az szerinted azt jelenti, hogy az általad kiszemelt lány is így gondolkodik?

Ha itt mindenki azt mondja, hogy igen, bevállalna, akkor készpénznek veszed hogy majd ő is ezt fogja mondani, vagy fordítva?

Egy 30 éves féritől én biztosan többet várnék, és nem azt, hogy egy anoním oldalon "hirdeti" meg, hogy vajon befog-e jönni a csajnak vagy sem :)

Bocs, így gondolom :)

2014. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
P-el kezdődik és edofillal végződik.
2014. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első kettő, igazatok van, és egyáltalán nincs semmi gond, köszönet nektek! :)


Hármas, ne haragudj, hülye vagy, egyes, leülhetsz. 19-20 évest írtam, nem 14 alattit. De te tudod.

2014. jún. 5. 11:25
 5/15 anonim ***** válasza:
"Bevállalnátok őt"? Mint valami prosti?
2014. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem. amikor megtudtam, hogy mennyi idős (kb. annyi volt mint te), nagyon meglepődtem, pont azért, amit írsz, mert huszonöt-hat évesnek néztem max.

nem találkoztam vele többet. egyszerűen soknak tartottam a korkülönbséget. nekem még az első szerelem korszaka volt ez, neki természetesen volt már több barátnője is előttem. teljesen más dolgok foglalkoztattak minket az életben, én még naiv kislány voltam, ő meg már kész felnőtt ember.

de ez szerintem egyénfüggő.

2014. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

19-20 éves naiv kislány


ritka az ilyen

2014. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

tényleg az voltam, tudom, h ez ritka (bár az ismerősi körömben több ilyet is ismerek).

ez csak az én történetem volt, ami hasonló ahhoz, amit a kérdező feltett. akkor nem éreztem magam naiv kislánynak persze, csak így visszanézve... de azt már éreztem, hogy _számomra_ ez nem okés, és inkább korombeliek közt keresgéltem ezután.

2014. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
aki 10-11 évvel fiatalabb lánnyal összejönne az 12-13 évvel fiatalabbal is összejönne. Azért, mert nem kellesz a korosztályodnak a gyerekes viselkedéseddel, ne én legyek már a hülye.
2014. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy 19-20 éves lány az esetek többségében naiv és bejön neki, hogy egy idősebb pasival kavar. A 20 és 30 nem nagy különbség, ha 40 lennél, már az volna, viszont minden a két fél agyi fejlettségi szintjén múlik. Csak ne tarts magad mellett feleséget és gyereket.
2014. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!