Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valami furcsa dolog tortenik...

Valami furcsa dolog tortenik korulottem nem tudom hogy miert? Folytatas lent nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

az egyik nap egy nem tul normalis haverommal elmentunk "szellemet idezni"nem nagyon ertettem h miert de kivancsisagbol mentem en is {nem nagyon hiszek benne}elkeztuk a dolgot es akkor nem tom miert de elkezdett esni nem negyon zavart minket ugyhogy folytattuk a dolgot hallotuk hogy a kozelben villamlik de mi csk folytattuk es akkor nem nagyon emlekszem h mi torten mert en mar ott vettem eszre magam hogy a falu kozpontjaban vagyok de nem tudom hogy kerultem oda megjegyzem h nem ittam de ez mar egy hete volt es azota folyton van egy olyan almom h egy bizar csajt latok mindig almomban aki elegge hasonlit ahri ra es ez nem tom hogy miert van {en nem lolozok egy ismerosom mondta hogy nem e ott latam ezt es azert} es azota ugy erzem mintha folyton itt lenne a kozelben mar voltam psyhologusnal es azt mondta jol vagyok semmi gond sincs velem en mar ettol kezdek felni valaki eltudna mondani hogy mi ez a leny ???

esetleg feljek tole ???



2014. aug. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne tőle félj! - magadtól!

.

A pszichológus -akit állítólag felkerestél- sem lehet 100-as, ha nem magyarázta el neked a "similis simili gaudet" [hasonló a hasonlónak örül] tényállását.

Utalok itt az "...egy nem tul normalis haverommal..." kitételedre.

.

Nem vagyok nyeltannáci, de felhívom szives figyelmed, hogy a magyar -mint ősi nyelv, minden nyelvek eredete- már ősidők óta ismeri és használja az olyan írásjeleket, min a "." [pont], "," [vessző], már csak azért is, hogy az írott szöveg érthetőbb legyen!

Rövidebb lenne szöveged, ha a "szóközt" is kihagynád..

2014. aug. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem a nemtúl normális haverodat kérded meg, hogy szellemidézés után hogy köszöntetek el egymástól, mert nem emlékszel rá, csak hogy a faluban vagy?
2014. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azert nem tole kerdeztem meg mert nem talakoztam vele egy ideje es nem is nagyon szeretnek.de mar a tegnap este nem jelentekett a dolog es mar nem ezem magam anyira furcsan.olyan mintha mar vege lenne.
2014. aug. 27. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű!

A Szellemlény (mert nem biztos hogy emberi lélek) rádtapadt és a te energiádat szívja. atlantiszigyogyitok.lapunk.hu keresd fel zsuzsit biztos,hogy segíteni fog.

2015. jan. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!