Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha a házunkon rontás van, azt...

Ha a házunkon rontás van, azt hogyan tudnánk megszüntetni, levetetni róla?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 04:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy vellanymotor, de mi hajccsa?

A #8-as kommentedben:

"... nagy hatalmú ember lakott, úgy tudjuk volt neki utálója és átkozója bőven...".

Ha emiatt lenne az átok, nem lenne átok...!

Nagyon primitív ember primitív átka, hogy a SZEMÉLY HELYETT, akire haragszik, a HÁZAT átkozza el.

.

Ez olyan, mint annak idején, ha az alföldi paraszt bácsi megharagudott Maora, a tanya udvarán s@ggbe rúgta pekingi kacsáját!

2014. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján lehet, hogy tényleg elátkozták azt a házat, gondolom az előző lakó miatt, szerintem hívj tértisztítót, meg fogtok utána nyugodni és kellemes érzés lesz ott lakni.
2014. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia. Ajanlom Hajdu Laura lelekgyogyaszt, az atlantiszi gyogyitokat: Petnehazi Zsuzsi es Gabor, es esetleg Wagner Deziterat-at aki foldsugarzasokat meri ki.

Googlen, Youtube-on, Facebookon talalsz roluk infokat.

2015. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Zsálya, só. puszi
2016. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!