Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A mágus, varázsló és boszorkán...

A mágus, varázsló és boszorkány közül melyik az amelyiknek veleszületettek a képességei?

Figyelt kérdés

#mágia #velünk született képességek
2014. okt. 7. 06:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Mint azt valaki egy előző kérdésnél kifelytette, a mágus, és a varázsló egy, és ugyan az. Ők az erő(mentális képességek) képviselői.

A boszorkány ellenben az érzelmeiből fakadó erőt hasznosítja. Amúgy mindenkiben meg van a mágiára való hajlam, csak nem mindenki képes kiaknázni.

2014. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2014. okt. 7. 07:05
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
(off; csak gondoltam megemlítem. Olvastam olyan "értekezést" is, miszerint a varázsló és a mágus közt jelentős különbség van. Miszerint a varázsló az aki használja az "elme energiáit". Tudja minek mi a hatása. A mágus viszont "érti" is a mágia működését. Képes átlátni az összefüggéseket. Az elemi különbség ezek alapján a kettő közt, hogy a mágus képes új varázslatok megalkotására azok elemeiből míg a varázsló "csak használja" a meglévő varázslatokat.)
2014. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Végülis logikus. Olyan, mint a zene.

A zeneszerző megalkotja, de el is tudja játszani, a zongorista pedig csak játsza, mert más már kitalálta, hogyan kell.

2014. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Mindhárom a mesekönyvekben létezik.
2014. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 balkalolka ***** válasza:
32%
Tudtam hogy ezt fogod kérdezni mert született telepata vagyok.
2014. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Akkor azt is meg tudod mondani mi fog velem történni?
2014. okt. 9. 14:25
 8/26 A kérdező kommentje:
Mármint ha olvasol a gondolataimban akkor tudod hogy mit terveztem.
2014. okt. 9. 14:30
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha "mágus" és "varázsló" alatt szemfényvesztő bűvészt értesz (akik ügyes trükökkel csapják be a nézőt), akkor született képesség mellett sok tanulás kell. Viszont a valóságban boszorkányok nincsenek - csak beteg (többnyire epileptoid) emberek -, aki pedig mágusnak, varázslónak adja ki magát, az csaló, vagy néha önmagát is becsapó elmebeteg. - Astrohist
2014. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Gyulusss ***** válasza:
36%
Mindháromnak veleszületett képessége van a kóklerkedésre. Tanulni nem lehet.
2014. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!