Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ronáslevétel? Valaki tud...

Ronáslevétel? Valaki tud segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Budapesten keresek olyan szakembert, aki ért a rontáslevételhez.


Kérlek titeket, hogy a humoros megjegyzéseket kerüljétek.


Tudom, hogy mindenki a maga élete kovácsa. Az én fejemben dőlnek el a dpégok és ezáltal irányítom az életem jó vagy rossz irányba. Nem gondolom, hogy elég, ha kizárólag valaki a rontást leveszi rólam, aztán ülök és várom a csodát. Most mégis olyan szakaszban van az életem, hogy szükségét érzem ennek. Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 30. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyisd megy pénztárcád és telefonálj az asztrosóba.

Leveszik, (igaz, garancia nélkül, de ki az, aki erre garanciát merjen adni?), bónuszként még pénzenergiát is küldenek!

2014. dec. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik rendkivüli kisugárzással birnak, és képesek másokba érzéseket "ültetni", de ennek semmi köze a mágiához, csak egy olyan sötét foltja a pszichológiának, amelyet még nem sikerült megvilágitani.

Egy dologra kérnélek csak. Egy forintot se fizess senkinek, aki azt igéri, hogy segit. Egy a mágiával komolyan foglalkozó ember tudja, hogy a "rontás" nem más, mint lappangó félelem, melyet egy szó, vagy egy ugyanilyen erővel biró pszichikus kisugárzás okozott.

A legnagyobb segitséget saját magad nyújthatod magadnak azzal, ha elképzeled félelmed tárgyát, vagy azt az embert, aki szerinted ezt a félelmet okozta és meglátod a gyengeségét, és emberi kiszolgáltatottságát; a tehetetlenséget, amely őt arra vezette, hogy a saját félelmét átültesse a te tudatodba.

2014. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. dec. 15. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!