Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek ez egyfajta átok...

Szerintetek ez egyfajta átok rajtam?

Figyelt kérdés

Hát, az életem egy egyenes görbe lefelé, valahol a csúcsról indultam és egyre jobban lefelé megy.


Gyakorlatilag mára már egyedül vagyok, barátok és egyebek nélkül de más is van:


- ha veszek valamit az hétszentség hogy gariztatni kell.

- ha rendelek valamit a futár sose akkor jön amikorra igérik, általában sose vagyok itthon

- ha kaját vagy akármit rendelek tuti hogy ha nem fenti probléma más probléma van vele.


gyakorilatilag nekem pl. tüzet se sikerül gyújtanom, múltkor kellett volna és a papír se volt hajlandó égni.


illetve konkrétan minden rajtam csattan. ha valamihez is közöm volt és azzal gond van az az én hibám.


Túl sok az apróság és a nagy dolog is, hogy csupa véletlen legyen.


Vagy szerintetek nem?


Sokszor jut eszembe hogy talán előző életem miatt vagyok ilyen, csak gáz, hogy semmire nem emlékszem, ami miatt isten haragszik rám.


Vagy pedig... csupán most bőszítettem fel valamivel.


2015. jan. 23. 14:45
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is szoktam ilyeneken gondolkodni. Mármint ha épp pechszériám van lehet, hogy valamiért bűnhődök vagy ilyesmi. Egy időben nekem is volt ilyen időszakom, mint neked...Most viszont lekopogom elég jó időszak köszöntött be. Ez szerintem attól is függ hogyan állsz a dolgokhoz, lehet csak túl sokat képzelsz bele...Aki negatív azzal több rossz dolog történik, mert már szinte várja, hogy mikor jön a következő "csapás".

Én próbálok hálás lenni azért, amim van...és, hogy a családom támogat.

2015. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legoman ***** válasza:
Szebben én sem mondhattam volna, mint ahogy az 1. válaszoló leírta. :) A hála a legfontosabb. Örülj annak is, hogy kihozták a kaját, amit rendeltél, és nem maradtál éhen. :D Köszönd meg. :) Légy hálás a dolgokért, és hagyd a negatívumot.
2015. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát olyanokra gondolok hogy ezek se mennek normálisan.


kaját rendelek nem azt hozzák amit kérek. 3-ból 2x két külön helyről.


rendeltem plédet, akkor se azt hozták ki amit megrendeltem hanem egy más milyet.


A futár sose akkor jön mikorra igérik.


vettem egy mikrót vinni kellett gariztatni, vettem egy telefont vinni kellett gariztatni, vettem egy TV-t vinni kellett gariztatni, vettem egy monitort vinni kellett gariztatni.


vettem egy edényszettet, már úgy jött hogy le volt törve a füle.


és sok sok ilyesmi. ez nem a hozzáállásom kérdése.

2015. jan. 23. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Én hálás vagyok ha vehetek valamit, és kérek rá áldást Mennyei Atyánktól, és megköszönöm.

Lehet a tűzgyújtásra, és minden tevékenységre áldást kérni, sőt még az ételre is.

Ez persze nem azt jelenti, hogy monden úgy alakul ahogy várnánk. Inkább könyebb elfogadni azt ami van, ahogyan adódik.

2015. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát én is elfogadtam a helyzetem, egyáltalán nem agresszióskodok ezek miatt, örülök hogy ennyi jutotta.


Néha rosszul esik ez, néha meg fel is bosszant, de mindig mondom hogy ha ezt így érdemlem, meg ez a sorsom, akkor oké, legyen. Elfogadom.

2015. jan. 23. 20:02
 6/10 anonim válasza:
Csak azt sorolod mi rossz történik veled. Örülj, hogy van hol élned, gondolom van munkád (ha már rendelni meg venni tudsz ennyi dolgot). Másnak még ennyi se jut...és nem is tudnak itt panaszkodni, már bocsánat.
2015. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az de annak is belső oka van


fel kell oldani a belső okot és megszűnik a probléma


akár átok akár nem

2015. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

panaszkodik a fene, örülök minden napnak, tök pozitív vagyok. pont ezt írom, te meg kiforgatod a szavaim. A kérdés inkább érdeklődés.


Nem tudom, szoktam ideges lenni mikor ezek történnek, de ha nem iylen történne az nem én lennék. Ezek nem belső okból történnek hogy rossz mikrót rossz telefont kapok. Nem is látom a doboz belsejét?! Miről beszélünk?!


Valami miatt tuti hogy bűnhődöm, túl sok a véletlen :) De elfogadtam és részben örülök neki. A bántás és a kínzás is egyfajta törődés fentről. Ok nélkül meg ilyenek nem történnek. Valamit biztosan csináltam, és amit én csinálok azt mindig fel vállalom!

2015. jan. 24. 15:50
 9/10 anonim válasza:

Én például csak leírtam neked a véleményem, jelzem normális formában. Te viszont elég érdekesen reagáltál rá, lehet ez nem tetszik a fentieknek, hogy ilyen vagy :)

Amúgy meg, sehol egy pozitív gondolatot sem láttam, pedig többször végigolvastam amiket írtál.

2015. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

elég nehéz pozitívan gondolkodni ebben a helyzetben. Pozitívan állok hozzá, ez két külön dolog.


Meg hát az élet színvonalamon is meglátszik. Napi 1x eszek csak így, de néha az is sok, kb 1000 kalória/nap.


De most nem azért írom, hogy erről beszéljek.

2015. jan. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!