Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Bebizonyították, hogy a...

Bebizonyították, hogy a túlvilág létezik?

Figyelt kérdés

A tudomány eddig tíltakozott attól az elkerülhetetlen beismeréstől, hogy a halálunk után a lelkünkként defíniált életesszencia tovább él. Tudjuk azonban, hogy a tudomány csakis az adott jelen ismereteire alapoz, mely ismeretek állandóan változnak, bővűlnek, évszázadonként teljesen elavulnak a tudományos dogmák, paradigmák. Manapság is a spirituális tudat alapú paradigma beigazolódását látjuk a matearalizmus felett. Most olybá tűnik, hogy a túlvilág is bizonyítva lehet.

[link]


[link]

Hogyan vélekedsz? Milyen gondolatok ébrednek benned a cikkek átolvasása után?


2015. jan. 25. 20:27
1 2
 1/16 Missi_Key ***** válasza:
75%
kómások beszámolója nem bizonyíték..az agy meg lebomlik halál után. ha mondjuk egy energiamezőt találnának távozni a halottból, ami mérhető meg minden..és még kommunikálna is, az már valami volna..de ez..kb semmi
2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Kedves spirituális tudat alapú paradigma! Ha hiszed akkor neked van és a legtudományosabban bizonyitott.
2015. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem bizonyították.
2015. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem
2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ozmium42 ***** válasza:
68%
Ne tévesszen meg senkit a rövid leírás, ez Zoltán kvantumfizikus.
2015. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
He? Ez nem bizonyíték mégis hol a túrós tésztában van neked ott a hiteles bizonyíték? És nem tudom milyen érzelmek ébrednek bennem a cikkek átolvasása után, már egy jó ideje nem tudom mit jelentenek ezek a szavak. 75/F
2015. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kvantum Zoltán! Ez engem még mindig nem győzött meg.

Nem értek egyet...

"I think this is the beginning of a beautiful friendship."

2015. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Fiam, ha a 18 éves unokám olyan hiszékeny lenne, mint te örökbe adnám a 60-as évekbe ezért kinyírtak volna tudománykáromló!!!!
2015. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Légyszi, légyszi kérek még piros kezet mindenki küldjön szívesen várom egy üvegbe gyűjtöm őket, egyébként Zolika ne mond el, hogy elmondtam, de a #7-est Annának hívják, és igen ő is kér piros kezet én már adtam is neki tőled egyenesen követeli :D

75/F

2015. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hé, már alszotok?
2015. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!