Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » En mit tehetnek ha a sajat...

En mit tehetnek ha a sajat ferjemet megrontotta ex szex-partnere? A ferjemtol tudom, hogy egyik poloja ott maradt es soha nem adta vissza hiaba is kerte?!

Figyelt kérdés
Szerelmesek voltunk, boldogok 3 evig, amig meg nem kerte a kezem ( allitolag utana a no megrontotta) lehetseges, hogy amig csak kapcsolatban voltam a parommal a no csak turelmesen vart, hogy vajon , vajon mikor szakitunk? Hat nem ugy lett! Osszehazasodtunk, igazi borzalom lett a hazassagunk, vitazunk, kotolozkodik, alaz, fenyeget, Ez az ember nem ilyen volt! Ilyen nincsen egyik -naprol a masikra! Meg nem bantottam annyira, meg nem csaltam, Szoval elmentem egy nohoz aki azt mondta a ferjem megvan rontva ez a no altal! Most akkor mit tegyek? En alljak felre es haggyam a szerelmemet aki mellesleg a gyerekem apja? Es a no rohogjon a markaban? Termeszetesen nem szeretnem bonyolitani, esetleg ha elmennek pap-hoz az levenne a ferjemrol? Vagy szemelyesen a ferjem menjen el? ( amugy a no telefonon hivogatott tobbszor is a kapcsolatunk elejen, hogy rosszat tesz nekem, emelett pszihiatrian is kezeltek 6 honapig ) Es okos es talpra esett, tanito no, ( nem tudom miert engedik, hogy tanitson) Koszonom elore is!

2015. jan. 29. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
... ...és a férjed egy ártatlan húsvéti nyuszika az egész történeteben
2015. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem termeszetesen nem az! Az benne az erdekes , hogy most ilyen aztan nem, ma kedves holnap nem! Mint az idojaras! Ez a gyakorikerdesek nem? Eppen ezert tettem ki!
2015. jan. 29. 19:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

jól van, nyugi. Nem teljesen staabil az idegrendszere. Egy polón nem múlik ilyen, a gyerekkoron inkább.

"Szoval elmentem egy nohoz aki azt mondta a ferjem megvan rontva ez a no altal! "

-és ezt miért vetted készpénznek????

ez egyáltalán nem biztos, a jósnők általában úgy működnek: figyelik, mit szeretne hallani a fizetős vendég: És kiszolgálják...


" ha elmennek pap-hoz az levenne a ferjemrol? "

- ez lehet hogy jó lenne, egy lelkisegítő...

2015. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bollocks ***** válasza:
42%
Én rontottam meg a férjedet, de 5000-ért leveszem róla. Ha érdekel a dolog, privátban megírom a számlaszámomat.
2015. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha elpanaszoltad megromlott házaságod, akkor mi mást is mondhatott volna "az a nő", hogy megszolgálja pénzed?

.

Hányszor kéred számon férjedtől exét?

Mert ha többször is előfordult már, ne csodálkozz a változáson!

.

Tudod, a férfiak esküvőjük napján tudják meg, mi az igazi boldogság.

Csak akkor már későn...

2015. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Keress valakit aki ért a levételhez.
2015. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én megrontanám az expartner lányát :DDD
2015. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Isten orrizen!!!
2015. febr. 1. 14:12
 9/15 anonim ***** válasza:

"...sajat ferjemet..."

Van nem saját férjed is?

.

Ha jól megfizeted, bárki leveszi a rontást férjedről! Én is.

Vállahatom nyugodtan,hiszen hogyan ellenőrzöd? Sehogy. Csupán ELHISZED majd, hogy megtörtént.

Ha pedig elhitted, nyugodtan élsz tévhitedben, hogy megtörtént.

Most tévhited miatt élsz nyugtalanul és emiatt generálsz veszekedést gyermeked apjával, aki egyben férjed is!

2015. febr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Huhh, ez nekem már zavaros..

Ha a csaj ilyen, akkor valószínű a nebuloit is megrontja.

Mit mondjak? Mit szeretnél hallani?

A gyereketeknek az sem jó, ha veszekedtek és az sem, ha elváltok. De talán még mindig jobb a válás, ha kicsi. Persze beleszámítanak anyagi tényezők, stb.

Te miért nem röhögsz a csajjal együtt a birka férjeden, aki a farka után megy csak? Vagy miért nem keresel Te is valakit, aki családcentrikusabb? Ezt a rontás levételt nem értem. Egyszerűen csak félre kefél. Vagy mond meg neki felőled mehet, miután a családfői kötelességeit ellátta. Pénzt leadta, stb. De azt is vésse a fejébe, Te többet nem bújsz vele ágyba. Otthon meg a gyerek miatt nem vagy hajlandó vitatkozni vele. Ha van megbeszélni valótok akkor azt mosolyogva teheti.

2015. febr. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!