Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » En mit tehetnek ha a sajat...

En mit tehetnek ha a sajat ferjemet megrontotta ex szex-partnere? A ferjemtol tudom, hogy egyik poloja ott maradt es soha nem adta vissza hiaba is kerte?!

Figyelt kérdés
Szerelmesek voltunk, boldogok 3 evig, amig meg nem kerte a kezem ( allitolag utana a no megrontotta) lehetseges, hogy amig csak kapcsolatban voltam a parommal a no csak turelmesen vart, hogy vajon , vajon mikor szakitunk? Hat nem ugy lett! Osszehazasodtunk, igazi borzalom lett a hazassagunk, vitazunk, kotolozkodik, alaz, fenyeget, Ez az ember nem ilyen volt! Ilyen nincsen egyik -naprol a masikra! Meg nem bantottam annyira, meg nem csaltam, Szoval elmentem egy nohoz aki azt mondta a ferjem megvan rontva ez a no altal! Most akkor mit tegyek? En alljak felre es haggyam a szerelmemet aki mellesleg a gyerekem apja? Es a no rohogjon a markaban? Termeszetesen nem szeretnem bonyolitani, esetleg ha elmennek pap-hoz az levenne a ferjemrol? Vagy szemelyesen a ferjem menjen el? ( amugy a no telefonon hivogatott tobbszor is a kapcsolatunk elejen, hogy rosszat tesz nekem, emelett pszihiatrian is kezeltek 6 honapig ) Es okos es talpra esett, tanito no, ( nem tudom miert engedik, hogy tanitson) Koszonom elore is!

2015. jan. 29. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nézd, én hagynám a csudába az előző partnet, az othagyott pólóval együtt. A "jósnő"-t is hagynám.

Gond van a házasságotokkal, nem vagy egyedül.

Szakember a megoldás. Pszichológus. Nem szégyen hozzá fordulni !!!

Arra is van ám épkézláb magyarázat, hogy miért pont a házassság után változott meg.

Komoly, felkészült szaksegítség , ez a titok nyitja !

2015. febr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mar kevesbe foglalkozom vele, szinte szamba sem veszem,elmentem a szuleimhez nehany napra a gyerekkel, a ferjem mar elso nap hivott es kerdezte mikor jovunk mar, szoval hianyoztam neki en es a gyerek, vagy csak a cseled az en szemelyemben...
2015. febr. 9. 11:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ex-től el kelll oldani és szerelmi kötés nektek ennyi
2015. júl. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
egyszeru -nek hangzik, de nem ilyen egyszeru, en nem vagyok valami magus vagy boszorka sem semmi, egy egyszeru no vagyok! Szoval nalam a kuzdes a megoldas!
2015. júl. 13. 20:49
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, a [12] kommented szerint te sem vagy egy földreszállt angyal, tudod ugye?

Pénzt adsz egy kétes egzisztenciának (jósnő), hogy olyat mondjon, ami újabb összegeket csal ki tőled.

Bizalmatlan is vagy, nem veszed figyelembe, hogy a cseléd az első napon még nem hiányzik!

Szerintem, ha leülnétek és egymással nyugodtan megbeszélnétek a problémákat, már rég előbbre lennétek.

Nem tudok és nem is akarok 100%-ig neked igazat adni, ugyanis hiányzik az, amit az ókori rómaiak feltaláltak és jogalapjuk volt: "Audiatur et altera pars!", azaz "Hallgattassék meg a másik fél is!"

2015. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!