Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért különböztetik meg a...

Miért különböztetik meg a kemény fedeles és a puha fedeles könyveket (nem fizikailag értem)?

Figyelt kérdés
Nem mindegy, hogy kemény vagy puha fedeles?

2014. máj. 23. 22:20
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
100%
Ha nem fizikailag, akkor szerinted hogyan kulonboztetik meg?:) Egyebkent nem, en eleg sokat olvastam/olvasok, es pl. egy kemenyfedelu konyvnel soha nem fogsz attol felni, hogy peldaul a borito ugy marad egy hosszabb olvasas utan, vagy egy rossz mozdulattol felpondorodik. Szoval ha rendszeresen talalkozol konyvekkel, azert erzekelhetoen tartosabb egy kemenyfedelu, persze a puhakotes meg olcsobb...
2014. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, amit az első írt még az is benne van, hogy a keményfedeles nívósabb, drágább, ezért nem a ponyvát szokták így kiadni. Bizonyos szintet, sikert jelent, ha a kötet keményfedeles formában is megjelenik.
2014. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább veszek/olvasok keményfedeles könyvet.
2014. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont a puhákat szeretem, mert olcsóbbak. :) Így több kijön a pénzemből.
2014. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor rövod és súlytalan irományokat adnak el keménykötésben fajsúlyos irodalomként. Figyelni keĺl. ; )
2022. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!