Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek sikerrel fog...

Szerintetek sikerrel fog járni az a petíció, amiben A tűz és jég dala sorozat köteteinek kemény fedeles változatban kiadására kérik az Alexandra kiadót?

Figyelt kérdés

Erről beszélek. [link]

Amint látom, nemrég indították. Én aláírtam. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy összegyűlik a megfelelő számú ember?



2014. ápr. 30. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy sikeres lesz.
2014. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aláírtam és megosztottam
2014. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is nagyon remélem, hogy sikerrel jár. Köszönöm, hogy aláírtátok. :)

Itt van egy javított link. :


[link]


[link]

2014. máj. 1. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó elgondolás, aláírtam, de ha már egy könyvkiadóhoz intézel peticíót, akkor a helyesírásra nem ártana jobban odafigyelni.
2014. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 allen001 válasza:
Nem teljesen mindegy ha már megvetted a puha kötésest? Egyből úgy kellett volna kiadni..nem csak az ötödiket..hanem az első négyet már.. megvettem xezer forintért az 5 könyvet..személy szerint nem fogom megvenni őket még egyszer x+pár ezerért....
2014. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem én írtam a petíciót, de aláírtam, és több helyen meg is osztottam. Amúgy mi a gond a helyesírással?
2014. máj. 1. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen sztem először is illene az írót is feltüntetni George R. R. Martin, aztán a könyvsorozat címét úgy leírni, ahogy eredetileg megjelent magyarul: A Tűz és Jég Dala. Aztán első bekezdés "kapható legyenek" nem helyes, akkor már "kaphatóak legyenek" vagy "kapható legyen", "kötetei". A "nagyon jól fogy a sorozat" kifejezés egy nyelvtani pokol :D Azt már látom, hogy időközben sikerült pótolni a mindenhonnan kifelejtett vesszőket :D

Plusz ha "nagyon jól fogy a sorozat", akkor 100-nál kicsit több aláírást kellene gyűjteni, mert ha meg is lesz ennyi, nem hiszem, hogy mérvadó lenne.

Végül először le van írva, hogy a puhafedelesben jelentek meg a könyvek (tehát ez tény), aztán 2 mondattal később meg "remélem nem állnak rá erre a típusra" :D

2014. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, írok ez ügyben az illetékesnek.
2014. máj. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!