Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kirekesztő varázslat?

Missi_Key kérdése:

Kirekesztő varázslat?

Figyelt kérdés

erősen kétlem hogy itt használható választ kapok..de azért mégis.

tud valaki olyan "varázslatot" technikát, bármit ami egy adott személyt távol tart egy helytől vagy személytől?



2015. ápr. 6. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én meg erősen kétlem hogy akárhol használható varázslatot fogsz találni, de azért mégis megkérdezem székrekedésre kell a varázslat?
2015. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-.- emberre. mert nem olyan a szituáció hogy távoltartási végzést kérhessek. de nem akarom hogy a közelembe jöjjön.
2015. ápr. 6. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem kérhetsz távoltartási végzést, csak jól ki kell színezni a történetet ilyen egyszerű. Nem nagyon vágom, hogy aki értelmes ember, hogy hihet ilyen sületlenségekben. Nem vagyok képben, de én magamból kiindulva, ha nem szeretek valakivel találkozni, akkor nem találkozok vele, vagy eltaszítom magamtól nem olyan nagy ördöngösség ez, nem kell hozzá varázslat.
2015. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D

rokon...

2015. ápr. 6. 22:45
 5/7 Ozmium42 ***** válasza:
Lehet, hogy magától elmegy, ha megtudja, hogy varázslattal próbálkozol távol tartani :D
2015. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nah, nyilván nem mondom meg neki...
2015. ápr. 7. 00:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen technikák, és nagyon jól lehet őket használni a hétköznapi életben. Privátban -
2015. ápr. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!