Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudom magamra szabadítani...

Hogy tudom magamra szabadítani a szellem világot, halottakat, démonokat? Mivel lehet kapcsolatba lépni velük vagy provokálni őket?

Figyelt kérdés

Szeretnék hinni benne...

Most nem azt kérem, hogy átkozzatok meg, mert abból nektek lenne a legnagyobb bajotok. (ha romokba heverne az életem sem volna bizonyíték a szellemekre).

Látni akarom őket és értelmet találni az egészben. Bizonyítékokat.


Néha már azt gondolom, hogy félnek tőlem, vagy egyenesen menkülnek...

Ki lehetek én? Ha nem tudnám, hogy az emberek 99% nem lát szellemet, azt hinném, hogy az antikrisztus és ezért menekülnek...

De ennyien nem lehetünk gonoszak :D



2015. ápr. 12. 22:34
1 2
 11/15 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
93%

Már az is eleve gyanús ebben az un. szellem-látásban, hogy minden szellemlátó mást lát.

Van aki azt szajkózza, hogy a szellem pont úgy néz ki, mint egy ember, csak fakóbb. Van aki azt, csak egy folt. Van aki azt, hogy csak az emberi alak kontúrja.


Aztán azt mondják, hogy azért nem jó szellemként itt maradni, mert szegény már nem érzékelhet semmit sehogy. Mert ez csak az élők kiváltsága.

Érzékelés: látás, hallás, szaglás, tapintás...


Nem hall, de mégis előjön ha hívják.

Nem tud tapintani, de ha szeret, akkor mégis megcirógatja az arcod.

Ha mérges, akkor simán oldalba rúg, vagy felkap egy vázát, és hozzád vágja. Amit ugye nem is lát.

De most leginkább arra gondolok, amit a napokban olvastam itt az oldalon: a szellem nem érez szagokat (sem), de ha el akarod kergetni a lakásból, akkor füstöld ki zsályával, mert nem szereti a szagát.


Na ezt rakd össze.



Nem tudom hogy tudnád őket magadra szabadítani, de talán ha éjjel kitennél egy kis csokis sütit, akkor az édesszájúak odagyűlnének, és megnyalogatnák mind a tíz ujjukat. Vagy a tiédet. :D

2015. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Luci Ferkó, te provokálsz! :D

Ne félj, az én szellemem holtodig kísérni fog! :)

2015. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 VaTa94 ***** válasza:
Menj valami "hírhedt kísértetjárta" helyre küld el az összes akárkit ahova szeretnéd- Ez úgy néz ki, hogy tök egyedül ordibálsz egy full üres helyen. És ha úgy érzed elég volt menj haza, ha tapasztalsz utána valamit akkor van "bizonyítékod" ha nem akkor keress fel egy másik ilyen helyet, a nagy szémok törvénye alapján lehet, hogy találsz valahol...
2015. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mágus vagyok,vagyis ez az egyik foglalkozásom is. ne akarjál semmit se magadra szabadítani. ez nem játék, valóban létezik. az hogy te ezt nem tapasztalod akkor nem az az utad.ha meg kellene ugyis meg fogod én se hittem benne aztán meg koppantam...azt meg hogy elkerülnek....ezt inkább nem fejteném ki
2015. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezeket a tapasztalásokat pszichedelikus szerekkel érik el. Minimális szinten azok nélkül is működhetnek.
2015. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!