Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki tapasztalt ilyen témában...

Pocakkk kérdése:

Aki tapasztalt ilyen témában az meg tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Lehet furcsán hangzik. Kisebb korom óta néha látok valami apró pöttyöket vagy gömböket amik felém áramlanak. Kisebb koromba ez a szabad ég alatt volt sokszor és az égbòl jött és mindig világos fehéres színe volt. Mostanába újra előjött és gyakran suliba látom vagy itthon és sötét szürkés színe szokott lenni.

2015. ápr. 15. 18:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ :) más véleménye is jöhet még!
2015. ápr. 15. 20:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Próbáld a tudatod összpontosítani a kezdre és úgy megfogni azokat. Elsőre nem fog sikerülni, de pár hét és megtanulod !
2015. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Missi_Key ***** válasza:

üvegtestek a szemben?

teljesen normális.

kb ilyesmiket látsz?:

[link]


[link]

2015. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Missi_Key ***** válasza:
bocs a második link rossz
2015. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%

Mert sok energia féle tényleg mintha plazma állapotban lenne. Nem tudod megfogni.

De sokszor szemedben lévő energiát is látod.

Ilyen hajlam mellett szoktak lenni erős akár sok deja-vu, néha jövő megálmodása... Neked nincsenek hasonlók?

#Egy felvilágosult.

2015. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14: Szerintem is erről van szó. Ilyent mindenki lát. Mennyivel boldogabb lennék, ha én is azt hinném, hogy kiválasztott az univerzum. :D
2015. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
14es Nem azok :D illetbe látok ilyet erős fénybe de ez tudom h a szemembe van. Amit én látok teljesen másmilyen. Amugy utána író igen gyakran vannak megérzéseim
2015. ápr. 16. 13:39
 18/20 anonim válasza:
Igen, azokat a dolgokat én is szoktam látni a szememben, de az teljesen más, mint amit a kérdező lát. Kiskoromban én is láttam színes gömböket IS, EZEN KÍVÜL, és volt, amikor ezen idegeltem fel magamat. És nem kérek lepontozást, teljesen józan vagyok. (Nem, nem megyek szemészhez, mert lehet, hogy egy szép napon én is az leszek - de legalábbis orvos :D)
2015. máj. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Érdekes a napokban beszéltem egy olyan emberrel, aki hasonlóakat látott :) Pont gömböket, csak pirosat asszem... én is másként látom az energiát :) én fodrozódásként :)
2015. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Energia.
2015. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!