Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypall csináltam paypal...

Adapter93 kérdése:

Paypall csináltam paypal számlát és a bánkártyámon van pénz de ez a pypall számlámon miért nem jeleneik meg össze is van kötve lehet rosszul csináltam és lenne olyan tapasztalt paypalos aki el tudná magyarázni hogyan kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy a paypalnek fogalma sincs, mennyi pénz van a "bankkártyádon"... Én elmagyaráznám neked, hogy hogyan kell csinálni, de nem írod le, hogy MIT szeretnél csinálni...
2014. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor vásárolsz valamit PayPallal, akkor fogja levonni a pénzt a bankszámládról.
2014. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A paypal nem fogja kiírni, hogy mennyi pénz van a számládon. Amikor fizetsz a paypal-os e-mail címed és jelszó használatával, akkor fogja a bankszámládról levonni a pénzt. Ezt a tranzakciót már látni fogod a paypal rendszerben és a bankszámla kivonaton is.
2014. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. márc. 10. 11:10
 5/5 anonim válasza:
A Paypalos fizetés gyakorlatilag kártyás fizetésként működik. A Tesco-ban a kasszás se látja, hogy hány forintod van a számlán. Vagy van elég, vagy hibeüzenet, illetve kártya pinkódja helyett Paypal email-cím és jelszó páros kell.
2014. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!