Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki közületek paktumot kötött...

Aki közületek paktumot kötött az ördöggel és alsó világtól elfogadta a dolgokat, az megbánta már most?

Figyelt kérdés
Csak azért teszem fel erre az idióta oldalra a kérdést, mert tudom lesz egy valaki, akiről tudni fogom, hogy ez megtörtént vele.

2015. máj. 7. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell vele paktumot kötni?
2015. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
100%
Idén volt 172-edik éve. Nem bántam meg semmit.
2015. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:

Azért szeretem a trollokat is :), elsőnek nem mondom meg, csak annyit, hogy tudom milyen, amikor személyiségem mellett bennem van kis időre, mert ezzel kezdődik a dolog.

Tudni fogom kivel történt ez meg és lennének kérdésim felé, de le fogom tudni hámozni belőle az igazságot.

2015. máj. 7. 14:08
 4/86 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem egy idióta oldal! Kikéri magának.

Miért érdekel amúgy?

2015. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
51%
3: Mi van ha kötöttem már vele paktumot előző életeim során? Csak érdekelne hogyan lehet vele szerződést kötni.
2015. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:

4-es ki vagy zárva, én is trükközök, tudom mikor mit miért mondok. Nem vagy méltó Lucifer nevére. Különben ítélnél, hogy ítéltess. Neked csak egy jó pofi dolog, mert fingod sincs hozzá.

Úgy fogom kiszűrni az embereket, hogy csak érzéseimről válaszolhatok, módszerre nem 5-ös.

Akik háborognak, sok pénzük van, kritikusak a világgal, senki nem szereti őket...na azok lehetséges jelöltek, hogy esetleg előző életükben csináltak ezt-azt(de még mindig marad egy két szűrési lehetőség).

Akik jelenlegi életükben kötöttek, azokat keresem.

2015. máj. 7. 14:18
 7/86 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ördög, és nincs alsó világ.
2015. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
6: Ateista vagyok teljes mértékben, csak érdekel mások meglátása/filozófiája ebből a szempontból. Ezért is kérdezgetek. :D Befolyással van a következő életre/életekre az ördöggel kötött szerződés, esetleg a lélekre?
2015. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

8-as, erre válaszolnom kell. Filozófiáról annyit, hogyha elfogadod, hogy a minden fogalma az Isten, akkor már nem vagy ateista. Tehát véletlen bumm miatt beszélgetünk, már rendben, még ha ostoba is . Duális világban vagyunk.

Van felső, alsó és középső világ. Alsóban vonzó lehetőségek, ott magasrendű vagy, ennyit árulok el.

Én keresek valakit, ezért csak az érzelmeimről írok ide.

Amikor személyiségem mellett ott volt ez az erő, élveztem a helyzetet, beleláttam emberek kínos dolgaiba, tudtam, hol fáj nekik. De rá jött a csapás, ugyanis az infók érzelmek formájában jöttek és fájt amit éreztek és fájt amit okoztam.

Ahhoz, hogy átmenetileg jó legyen, megint, ismét fájdalmat okoztam...és ez az amikor egy olyan örvénybe kerülsz, mintha eladták volna a lelked.

Addig gőzöm sem volt, hogy mit jelent eladni a lelked, gondoltam azt nem lehet.

Már sejtem, hogy az mit jelent, tapasztalat miatt. Nem agyas filozófia vagy könyv alapján.

Akinek fingja sincs milyen érzés ez, az kíméljen meg.

2015. máj. 7. 14:38
 10/86 anonim ***** válasza:
Annyira csúnya szó h paktum. S egyből jönnek h "jaj a pokolban fogsz sínylődni". Anno valaki tűzzel meg kinzassal ábrázolta a poklot, s mindenki azt hiszi h az vár rá... Ugyan már.
2015. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!