Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az alapja a mágiának,...

Mi az alapja a mágiának, hogyan működik például egy rontás le vétele vagy egy szerelmi kötés? Csak úgy nagy vonalakban el tudná magyarázni valaki? HÍVŐK ÉS HOZZÁ ÉRTŐK VÁLASZÁT VÁROM!

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 13:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

,,Igen, a tapasztalás felmagasztalása, ezt nagyon szeretitek valamiért." Hát lehet hogy nem vitaképes mert nem kézzel fogható bizonyíték de már ne haragudj... Ha ne adj isten találkoznál a Loknesi szörnnyel, arra maximum azt tudnád rá fogni hogy képzelődtél, és ugyan ez van kb minden mással is. Micsoda baromság, igenis lehet hinni a tapasztalásnak, meg annak amit a saját két szemünkkel látunk... ennyi erővel az sem biztos hogy mi most itt beszélgetünk.


,,Egyrészt, a kérdező nem „mágiát” tapasztalt,hanem tapasztalt „valamit”, amire rámondja, vagy amiről azt hiszi, hogy mágia."


..... de jó nekem....


Mekkora tudóssal van dolgunk. Igazából engem sem nagyon érdekel hogy mit gondolsz, vagy mit tapasztaltál, mert nekem meg arra nincs szükségem. Lehet hogy én ,,egyáltalán nem tudok racionálisan gondolkodni" de te meg hinni és az érzékeiddel igazából tapasztalni nem tudsz. Vajon melyikünk van megfosztva nagyobb értéktő.

2015. máj. 21. 15:13
 22/23 anonim ***** válasza:

#21:

>Ha ne adj isten találkoznál a Loknesi szörnnyel, arra maximum azt tudnád rá fogni hogy képzelődtél


Nem azt fognám rá, hogy képzelődök, hanem elgondolkodnék, hogy hogy lehet kizárni minden más magyarázatot. Ha öt méterre előttem vergődne ki a vízből, az nyilván más tészta, de kissé abszurd helyzet. És nem lepődnék meg, ha mások nem hinnék el nekem :)


>igenis lehet hinni a tapasztalásnak, meg annak amit a saját két szemünkkel látunk


Hinni lehet, a bizonyításhoz több kell.


>ennyi erővel az sem biztos hogy mi most itt beszélgetünk


Ugyan már, ne csépelj szalmabábokat. Én egy egészséges kétkedő hozzáállásra gondolok, nem arra, hogy kérdőjelezzünk meg mindent minden pillanatban.


>de te meg hinni és az érzékeiddel igazából tapasztalni nem tudsz


Hinni valóban nem, sosem tudtam, hála égnek. Tapasztalni ugyanúgy tudok, mint te, csak nem vagyok olyan naiv, hogy csalhatatlannak tartsam magam.

De ha jobban érzed magad attól, hogy kiégett, fásult, szürke gépembernek gondolsz, akkor csak rajta :D

2015. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
22%

Én nem mondanám hogy nem létezik mágia. Engem, anyumat a volt jegesem elátkozott/rontott. Lett is egy rakás betegségem tőle amitől már megszabadultam, mert levetettem. Szóval már kezdek kijönni a bajokból.


A másik: egy csaj megtetszett nekem a baráti körömből, többször visszautasított engem ami nem esett jól. sőt elkezdett bunkózni, egy csomó fájdalmat okozott nekem.Néha jó a kapcsolat köztünk néha nem. Aztán most jöttem rá, hogy lehet az van amit "tettem" vele. Persze nem szándékosan. Januárba mikor egyedül voltam itthon két napig azt hajtogattam: "hogy te büdös rib@@nc soha ne legyen sikered, ne legyél boldog az életben". kb ilyeneket.


Nagyon érdekes most már azt hiszem azóta a 3. pasijával szenved, aki nem akarja megdugni. Az "első" pasija megcsalta, igaz ez január előtt volt. Semmi nem jön neki össze. És iszonyat szép nő, de beképzelt is egyben. Persze pont az a tipus aki bármikor félrebaxxna. És mesélte valamelyik havernak hogy nagyon régen nem kefélt. :XD

2015. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!