Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik jártak Frabato-nál, mi a...

Akik jártak Frabato-nál, mi a véleményük Róla?

Figyelt kérdés
Sok Vele kapcsolatos kérdést találtam, de csak ilyen hülyeségeket, hogy pl gonosz-e, meg hogy milyen jó pasi, stb. Ez nem érdekel. Hanem hogy valóban tud-e valamit. Köszönöm előre is!!!
2015. máj. 29. 03:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nézd, Én nem tudok Róla kb semmit, azért is írtam ki a kérdést. Így Én elhiszem Neked. Tehát nem is mágus, ráadásul meleg is?
2015. máj. 30. 00:54
 12/18 Anett26557 válasza:
22%
Jajj el ne hidd már, hogy meleg. Van barátnője, ráadásul nagyon jól néz ki. Ez hülyeség. Hidd el, ha pénzért d.gna, már rég fizettem volna neki!;-)
2015. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Anett/Kérdező, nem unod még?
2015. máj. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még a "neve" sem a sajátja. Frabato egy Franz Bardon nevű híres mágus művészneve volt. Ilyen alapon Sztálinnak vagy Elvis Presley-nek is nevezhetné magát.
2015. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Lányok hová tettétek a szemeteket és az eszeteket?

Tohonya,lusta nem tud és nem is akar dolgozni.

Lusta volt tanulni, lusta a fizikai munkára és helyette pasiként ’’jósolgat,mágiázik,, -de ciki.

Szakmailag tényleg gyengus a jóslásban, a mágiái nem dolgoznak ,ahogyan az a pénzedért elvárható lenne.

2015. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pénzéhes köcsög.
2015. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 *Nekomimi* ***** válasza:
100%

Én nem jártam nála, eddig azt se tudtam, hogy létezik... De így is megtudom mondani róla a véleményemet.

Ő egy átlagos ember, mint bárki más, annyi különbséggel, hogy kihasználja a buta embereket, magyarul kókler... :)

2015. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kókler.


Vannak igazi mágusok is, de azok nem a retekklubban hirdetik magukat.

2015. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!